Kdy budou nové národy i tady?

• Čím více lidí bude chtít určitou funkcionalitu nebo vylepšení ve hře, tím větší tlak mohu vyvinout na vývojáře a tím rychleji může dojít ke změně :-)

Takhle to funguje i v naší reálné společnosti, což pořád spousta lidí nechápe (hele tady mi 500 K lidi řve před oknem, asi bychom s tím měli něco dělat.... hele tady ta petice má milion podpisů, s tím bychom taky asi měli něco dělat....hele mě hoří barák, asi jsme s tím něco měli dělat.... ), proto mám takové demo demokracie :-)

Dávejte sem své nápady, návrhy, žádný nápad není ze začátku špatný, může být špatně formulovaný a tak se jen "poupraví" a překová v něco, co se vám bude líbit ;-)

P.S: Na legends mají egypťany a huny myslím....ani jeden z národů se mi moc nelíbil, ale třeba někomu vyhovovat budou.....nebo aspoň zafungují jako taková možnost distrakce - vyzkoušet si něco jiného :-)

• Nové národy zatím nic moc.,
    Egypt- totálně zazdívá Galy
    Hunové- zase zazdí germány.

Hlavně mi to přijde takové celé nevyvážené.

Trojce- Gal-Říman-germán funguje nejlépe.

Navíc teď to dokazuje speciál. Path of Pandora. kde je 46% hráču Egypt. Takže celý skoro půlka hráčů co nevylezou za celou hru z vesnice

• Zajímavá myšlenka, pokud bude mít odezvu, přednesu ji vývojářům :-)

To je dost zvrhlé, jestli u vás o nové funkcionalitě rozhodují vývojáři, tak je tam něco špatně.

Nemáte product ownera nebo markeťáky? ;)

• Samozřejmě to prochází přes různé uzly, ale PO nebo MR konečnou změnu neprovedou...tím pádem je cílem jí dostat tam, kde se změna provede....to je však pouhá sémantika :-)

• Myslím že udělat další národ by nebylo na škodu, ale hlavně nový národ neudělat moc silný jinak hra strácí smysl hned mě napadlo řecko.
    Pěchota: Hoplite- těžkooděná jednotka s velkou obranou a středním útokem drahý a dlouhý výcvik
    Lehkooděnec- lehká a rychlá jednotka s velkou nosností surovin, velký útok a malá obrana
    Zvěd- levná a rychlá jednotka s velmi slabou obranou
    Jízda: Těžká jízda-velká obrana, střední rychlost, střední útok a průměrná cena
    Obléhací stroje: Beranidlo- velká cena, malá rychlost a velká obrana
    Balista-velký útok, střední rychlost, malá obrana
    Speciální budova: Spartské kasárna: zlevňuje cenu a zrychluje výcvik jednotek
    Zdi: kamenná zeď: s průměrem obrany i výdrže