Vážně si může největší král v okolí vzít dovolenou a stále hrát dál?

 • Kterej ňouma vymyslel tenhle způsob dovolené?


  Jak si může největší král v okolí vzít dovolenou aby na něj nemohl nikdo útočit a hrál dál? Na účtu je normálně aktivní (jen má některé ty omezení).


  NAVRHUJI ABY DOVOLENA NESLA PRO LIDI S POKLADNAMA

  Nechápu tuhle kravinu, beru to jako klacek pod nohy stejně jako přesouvání mc (které bude v následujících updatech snad zakázáno).

 • Zdravím,


  ano přesouvání MC bude v následujících updatech změněno. Díky za tvůj návrh. Na druhou stranu i "šéfové" v práci potřebují občas dovču a každý ji má stejné množství..... rozvineme zde o tom diskuzi?

 • Ten hráč si vzal dovolenou, ale hraje stále dál. Prý se to tak dělá, protože po konci dovolený získá nějaký výhody. Dokonce tak zatím chrání svojí pokladnici, protože je zatím slabý na souboj.

 • Pokladnice od hráče, kde je dovolená, neprodukuje VP a v celkovém měřítku to skoro žádné výhody nemá.

  Time is a Flat Circle

  Everything we have ever done or will do, we are going to do over and over and over again.


  If you want to complain about Travian Games for whatever reason, use this link:

  Online-Beschwerde einreichen


  This is the official form for the local country where Travian Games is based.

 • Dovolená má své výhody a nevýhody. Každý hráč má stejný počet dní k využití a je na něm, jak ji využije. Během dovolené se negenerují žádné suroviny (jejich přirozený přírustek je 0), po skončení se naopak produkce zdvojnásobí na dobu trvání dovolené. A jak již řekl Sca7ha, během dovolené hráč s pokladnicí nezískává VP.....což pro království není úplně ideální a produkce VP se nezdvojnásobí, jako u produkce surovin :-)