• Bu sizi son rahatsız edişim, 4-5 soru sordum, konu açtım kusuruma bakmayın hepsi meraktan. Son sorum şu, diyelim ki bi krallıktayım işler kötüye gitti anlaşamadık. Krallıktan cıkıp kral olup kendimi bi toprağa yer değişimi yapabiliyor muyum? Bunu yapıp arkadaşlarımı çekip sakin biyerde patates yetiştirebilir miyim yani :) Bu arada 2 köye sahibim diyelim ki biyere gittim 2. köye ne oluyor?

• Merhaba,

Bir krallıktan çıkıp tabiki kendiniz kral olabilirsiniz. Fakat yer değiştirme için aşağıdaki şartları sağlamanız gerekir;

Vali olarak

Yer değiştirme için koşullar: Sadece bir köyünüz olmalıdır ve o anki kralınızdan en az iki kat daha fazla nüfusa sahip olmalısınız.

Koşullar karşılandığında, nüfusunuzun %50'sinden daha fazla nüfusa sahip ve son 24 saat içinde çevrimiçi olan bölgenizdeki iki krallığa önerileceksiniz.

Kral olarak

Yer değiştirme için koşullar: Sadece bir köyünüz olmalıdır ve krallığınızda oyuna devam eden valiler olmamalıdır.

Koşullar karşılandığında, kralları oyuna devam etmemesine karşın valileri oyuna devam eden bölgenizdeki iki krallığa gösterileceksiniz. Yer değiştirmeyi onayladığınızda oyuna devam etmeyen kral ile yerlerinizi değiştireceksiniz.

--

Odin

Community Manager
    Travian Kingdoms TR