Yeni Müşteri Destek Aracı

• Travian-Kingdoms-t-c-forum.jpg

Sevgili oyuncularımız,

Yardım Merkezimizin yazılımını değiştireceğiz. Başlangıç olarak, test oyun dünyamız 5 Şubat Salı itibariyle yeni yazılımı kullanmaya başladı. Oyuncularımızın geri bildirimleri sayesinde bunu canlı olarak test edebildik ve halen oynanmakta olan oyun dünyalarında da bu değişikliği adım adım gerçekleştireceğiz.

COM1, RU1, DE1, COM4 ve RU2 oyun dünyaları geçişi tamamladı.

DİKKAT: Bu güncelleme planına güveniyoruz. Eğer öngöremediğimiz veya henüz test etme şansı bulamadığımız herhangi bir gelişme olursa ve bu sizin bilet göndermenize engel olursa bu güncellemeyi erteleyebiliriz. Bu konuda herhangi bir değişiklik olduğu takdirde mümkün olan en kısa sürede sizi bilgilendireceğiz.

20 Şubat Çarşamba, saat 16:00'da GMT+3, aşağıdaki canlı oyun dünyaları ile güncellemeye devam edeceğiz:

· Arabia1, Arabia1n, Arabia2n

· COM1x3, COM3, COM5, COM7

· CZ1, CZ1n, CZ2n

· DE1n, DE2n

· ES1, ES3

· FR1, FR1n, FR2n

· HU1n

· IT1, IT2n

· NL2n

· PL1, PL2n

· PT1, PT3

· RU1x3, RU3

· TR1n, TR2n, TR3

Peki bu sizin için ne anlama geliyor?

Eski sistemdeki bilet birikimini temizlemek için yardımınıza ihtiyacımız var. Bunu yapabilmemiz için geçiş sürecinin en az 24 saat öncesinden başlamak üzere bu üç oyun dünyasında bize bilet göndermemenizi rica ediyoruz.

Aynı zamanda herhangi bir bileti yeniden açmamanızı rica ediyoruz.

20 Şubat Çarşamba, saat 18:00 GMT+3 itibariyle henüz bir cevap almadıysanız lütfen yeni bir bilet gönderin.

Yeni başlayan tüm oyun dünyaları yeni sisteme bağlı olarak başlayacaklardır. Bu da herhangi bir geçiş süreci olmayacağı ve tek farkın, bilet sistemindeki sayfa düzeni değişikliği olacağı anlamına gelmektedir.

Bu değişiklik neden gerekli?

Bunun 3 nedeni var:

· Size sunabileceğimiz en iyi müşteri deneyimini sunmak istiyoruz ve şu anda kullandığımız güncelliğini yitirmiş yazılımla bunu garanti edemiyoruz.

· Özellikle mobil oyuncular için Yardım Merkezi'nin kullanımını daha kolaylaştırmak için sayfa düzenini ve bazı metinleri güncelledik.

· Size kolay bir şekilde güncel tutabileceğimiz yeni bir bilgi merkezi sunmak istiyoruz ve bu da bunun ilk adımı olacak.

Herhangi bir sorunuz varsa lütfen sormaya çekinmeyin.

İyi oyunlar!

Travian Kingdoms Ekibiniz

--

Odin

Community Manager
    Travian Kingdoms TR