İnnial ve havale ile ödeme hatası

• innial ve havale ile altın alımı Türkiye için neden hala kapalı? oyundan aldığım zevk her geçen gün düşüyor. oyunda altın olmadan gelişim çok çok zor ve vakit alıyor. oyundan aldığım zevki düşürmenize hakkınız yok. oyuncu kaybetme niyetiniz yok ise. bu sorunu hemen çözmenizi talep ediyorum

• Böyle olaymı olur bundan sonra TR sunucularında oynamamızın bir anlamı kalmadı. Hem oyunu paraya bağlayın hem altın alımını kısıtlayın mevzu tutarlar ise güncellensin fiyatları ben neden TR den TL ile alamıyorum.

Yine bir Travian TR çözümsüzlüğü oyun zaten gün geçtikçe kan keybediyor oyun oynayan sunucunda 500 kişi ya var ya yok onuda kaybedin evet çok mantıklı.

• 1 ay oldu tl ile altın alımı kapalı. kaç zamandır bilgi yok diyorsunuz. nasıl çalışıyorsunuz anlamadım. Bu oyun altınsız oynanmıyor işte bunu biliyorsunuz. iki seviye bina geliştiriyoruz bir gün gidiyor. düzeltin artık şu altın alımını

• Merhaba,

Ayrıca iki noktaya değinmek istiyorum. Euro paketlerini kredi kartlarınız ile satın alabilirsiniz. Euro/TL kur çevrimi de kredi kartınızın ait olduğu banka tarafından gerçekleştirilecektir.

Bunun dışında aşağıdaki SMS paketlerini de TL ile satın alabilirsiniz. Mevcut ödeme yöntemlerinde olmasını istediğiniz başka bir paket varsa bunların da eklenmesi için iletebilirim.

--

Odin

Community Manager
    Travian Kingdoms TR

• Tek sıkıntı 1800 altının 310 TL'ye denk gelmesi ^^