Büyük Doğum Günü Cümbüşüne hazır olun!

 • Birthdaycake_200x213.png

  Sevgili oyuncularımız,


  kral ve kraliçelerin resmi doğum günlerini o özel günün dışındaki bir günde kutlamaları olağandır. İsmi Kingdoms olan bir oyunda da bu geleneği devem ettirmek neredeyse bir zorunluluk gibi geliyor. İlk oyun dünyaları 2015 Martının başlarında başlamış olsa da doğum günümüzü 23 Nisan 2019'da kutlayacağız.


  Bu günü bu kadar özel kılan ne?


  Bu gün, Yorgi(St. George) Günü ve onun hayat hikayesi, doğum günü oyun dünyaları içinde kendi hikayelerimizi oluşturmak için bize ilham verdi. Biz tüm dinlere saygılıyız ancak bizim için bu, dinle ilgili bir konu değil. Yorgi cesareti ifade eder ve onun hikayesi pek çok ülkede bilinir; bu yüzden tüm Travian Kingdoms oyuncularını bir araya getirme potansiyeline sahiptir.


  O, ejderhalarla nasıl savaşılacağını ve ölümden nasıl dönüleceğini bilir.


  Bu iki özellik de bir Travian Kingdoms oyun dünyasında varlığını sürdürebilmek için önemlidir. Ki, bizim durumumuzda ejderha büyük bir ordu anlamına gelen bir metafor ve su kovasıyla bizim kahramanlarımız da dirilebilirler.


  Doğum Günü Cümbüşü için başka ne planlıyoruz?

  · Bu oyun dünyalarında etkin olarak oynayan herkese, özel bir başarı verilecek.

  · Oyunlar olmadan bir parti nasıl olabilirdi: Bir ekip olarak birlikte çalışabilecek ve herkes için yeni başarıların kilitlerini açabileceksiniz.

  · Yerel doğum günü oyun dünyaları çok özel olacak! İpucu: Asker hızı ve oyun dünyası hızı tarih verisinin içinde gizli bir şekilde muhafaza edilmektedir. =O


  Dev uluslararası kutlama, özel bir uluslararası oyun dünyasında, 7 Mayıs 2019'da başlayacaktır.


  Daha fazla ayrıntı yakında gelecek ve önümüzdeki haftalarda doğum günü sürprizlerini teker teker açıklayacağız.


  Bizi izlemeye devam edin,


  Travian Kingdoms Ekibiniz

  --


  Odin


  Community Manager
  Travian Kingdoms TR