Velká narozeninová oslava!

 • Birthdaycake_200x213.pngVážení hráči,
  pro krále a královny (což jste vy všichni, protože jste tu s námi), je normální oslavovat jejich oficiální narozeniny v jiný den. Pro hru, která má Království (Kingdoms) ve jméně je téměř povinnost řídit se touto tradicí. I když první hrací kola začala na začátku března 2015, oslavíme naše narozeniny 23. dubna 2019.
  Co je na tomto dni zvláštní?
  Den svatého Jiřího (okej, u nás Čechů se to tak nehrotí, ale my Češi moc důvodů k oslavě stejně nepotřebujeme, nebo jo? :-) ) a jeho životní příběh nás inspiroval k vytváření vlastních příběhů v rámci narozeninové hry. Respektujeme všechna náboženství (třeba i tu, která věří ve špagetové příšery) ale pro tvůrce hry je Svatý Jiří příkladem odvahy a jeho příběh je znám pro v mnoha koutech Země
  Ví, jak bojovat s draky a ví, jak obelstít smrt!
  Obě tyto vlastnosti jsou důležité pro přežití v rámci Travian Kingdoms! Draka tedy vezmeme jako metaforu pro obrovskou armádu a pro obživení tu máme přece nějakej ten kýbl živé vody nebo ne? :-)
  Co ještě máme v plánu na oslavu našich / vašich narozenin?

  • Zvláštní achievement pro každého, kdo si zahraje na těchto herních světech
  • Co by bylo párty bez her: Budete moci spolupracovat jako tým a odemknout nové úspěchy pro všechny!
  • Lokální narozeninové herní kolo bude speciální! Tip: Faktor rychlosti stavby jednotek a světový faktor rychlosti jsou skryty v rámci samotného data oslavy :-)


  Velká mezinárodní oslava bude zahájena s další speciálním mezinárodním herním kolem 7. května 2019.
  Brzy budou následovat další podrobnosti a během příštích týdnů se chystáme odhalit narozeninová překvapení.


  Držte si sekery, palcáty, meče a kdo ví co ještě, bude to jízda!  Váš tým Travian Kingdoms

 • Ahoj, nechcete spustit classic server, když jsou ty narozeniny?

  Myslím, že v tomhle případě půjde o něco jiného, ale classic server nezní špatně.... co přesně si pod "classic" představuješ? Bežné kolo či vrácení se ke starším pořádkům ala WoW Classic?