Hrdina - Strašpytlovy boty

• Ahoj, zajímalo by mě, jakou roli sehrají Strašpytlovy boty, kterými je hero vybaven v případě, že je hero na podpoře, při útoku.

Mám vybaveny boty, jejichž vlastnost je, že uhne 225 jednotek. Mé dotazy:

1. uhne armáda bráněné vesnice, pokud je hero na podpoře?

pokud ano:

2. uhne jen má armáda?

pokud ne:

3. jaký je poměr priorit armády, která uhýbá? Mám na mysli něco jako např. 100% můj + x% vlastníka bráněné vesnice + x% dalšího obránce...

Díky

• Prohledal jsem země a moře, ale jasnou odpověď jsem nenašel.... poradil bych chování vyzkoušet.

Na něco ti však odpovědět mohu, pokud jednotky budou uhýbat, tak vzhledem k tomu, že se jedná o tvého hrdinu a jeho boty, pak budou uhýbat spíše pouze tvé jednotky. A vzhledem k tomu, že má na sobě hrdina boty, pak uhne on i s armádou.

Podle mě je tedy bezpředmětné k někomu posílat podporu a pak jí nechat uhnout, takže by to tak nemělo fungovat, ale situaci lze určitě nasimulovat a ověřit :-)

• Strašpytlovy boty se počítají jen když je hrdina v nastavené domovské vesnici. Na podpoře kdekoliv jinde mimo domovskou vesnici ti jsou k ničemu. Přeci nepošleš hrdinu na podporu někomu aby automaticky uhnul...

• Strašpytlovy boty se počítají jen když je hrdina v nastavené domovské vesnici. Na podpoře kdekoliv jinde mimo domovskou vesnici ti jsou k ničemu. Přeci nepošleš hrdinu na podporu někomu aby automaticky uhnul...

Taky si myslím, ale v životě jsem to nezkoušel, přišlo mi to nelogické, někomu poslat jednotky, aby mu likvidovali obilí a v momentu útoku je nechat auto utéci? Takový trochu zlý tah.... :-)

Takže závěr je takový, že by to mělo fungovat pouze u vlastní domovské vesnice hrdiny :-)