Altın Satın Alımı

 • Böyle bir saçmalık olamaz yani aylardır ne banka transferi ne de ininal ile altın alımı yapamıyoruz. sadece mobil ödeme yöntemi açıkta ve bu yöntemin de verdiğimiz para karşılığı aldığımız altın sayısı gülünecek düzeyde. Her sorulduğunda aynı cevaplar veriliyor, sadece tr değil international server oynayan türk oyuncular da sıkıntı içerisinde benim gibi. Hadi anladık belli bir tarih veremiyoruz diyorsunuz da bari yalandan uğraş içerisindeyiz diyerek de şu oyunu severek oynayanları üzüntü içerisinde bekletmeyin. hem pay to grow fast/take advantage oyun yapıyorsun, hem de bu seçeneği kısıtlı kişilere faydalatıyorsun. Paramızla rezil oluyoruz!.:cursing:

 • Katılmamak elde değil, gerçekte teknik bir sorun olduğunu kabul etsek ve oyunun, oyuncu dostu olduğunu varsaysak havale/ininal ile alınabilecek tüm tarifelerin mobile ilede alınmasını sağlayabilirlerdi kanaatindeyim. Fakat öyle yapılmadı.

 • Merhaba,


  Maalesef bu ödeme yöntemleriyle ilgili bir gelişme henüz yok. :(


  Euro paketlerini kredi kartlarınız ile satın alabilirsiniz. Euro/TL kur çevrimi de kredi kartınızın ait olduğu banka tarafından gerçekleştirilecektir.


  Bunun dışında aşağıdaki SMS paketlerini de TL ile satın alabilirsiniz. Mevcut ödeme yöntemlerinde olmasını istediğiniz başka bir paket varsa bunların da eklenmesi için iletebilirim.


  &thumbnail=1

 • Odin


  Eşit rekabet sağlanması için, herhangi bir para birimine endekslenip fiyatların ülkeden ülkeye değişmesi gerekiyor. Bir avrupa vatandaşı ile bana 5 euro aynı şeyi ifade etmemekte.


  Ticari / Hukuki nedenlerden dolayı ödeme işlemlerini çözemiyorlarsa bile diğer avantajlı paketleri, yerel para değerimize göre mobile ödeme tipine dönüştürürlerse memnun oluruz. Hem onlar hala bir şekilde ödeme alabiliyor olur (zaten alabildikleri mobil ödeme sayesinde), hem de biz eşit şartlarda oyun oynama şansı buluruz. Böylelilikle Travian Games de gelir modelini korumuş olur.

  Kısası: Benim bekletim havale ve ininal ile alınan paketlerin mobile ile bu buhran atlatılana kadar alınmasını sağlamak.

 • Aylar oldu hala gelişme yok şu ödeme yöntemleriyle alabilirsiniz diye açıklama yapıyorsunuz. oyun farmville döndü resmen sadece tarla ekiyoruz maden geliştiriyoruz. saçma sapan bir ha aldı oyun ve çok sıkıldım oynadığım oyun dünyası bittikten sonra sanırım daha oynamam.