Doğum Günü Cümbüşü Kurallar

 • StGeorge_contest-forum.jpg


  Sevgili oyuncular,


  Daha önce de söylediğimiz gibi, Aziz Yorgi'den ilham aldığımız kendi cesur hikayelerimizi yaratıyoruz. Sizden, oynadığınız yerel oyun turundaki ejderha köyünü bulmanızı ve ejderhayı alt etmenizi istiyoruz. Ejderha devasa bir orduyu temsil ettiğinden, bu ejderha köyünü koruyan bazı askeri birlikler var. Ve sayıları öngörülemiyor; hatta casuslar onların eğitim sürelerini bile kestiremiyorlar.


  Yarışmayı kazanabilmek için şu üç basit kuralı izlemelisiniz:


  • 23 Nisanda başlayacak yerel speed turunda oynayın ve ejderha köyünü bulun.
  • Bu köye saldırın ve bu başlıkta raporun ekran görüntüsünü paylaşın.
  • Tüm savaş raporlarında ejderha köyününtoplamda en az 1.000 askeri alt edilmelidir

  Her oyuncu en fazla 3 rapor paylaşabilir. :thumbup::thumbup::thumbup:


  Tahıl tüketimini temel alarak askeri birlikleri hesaplayacağız. Bu da, 3 tahıl masrafı olan bir birimin 3'e eşit olduğu anlamına gelir.


  Zaman dilimi: Aziz Yorgi günü tüm ülkelerde aynı gün kutlanmadığı için, en sık kutlanan günleri temel alarak asgari müşterekte buluşmaya karar verdik. Bu nedenle bu yarışma oyun turunun başladığı 24 Nisan Çarşamba saat 14:00(CEST)'den bir gün sonra başlayacak ve 6 Mayıs Pazartesi saat 14:00(CEST)'e kadar sürecek. İlk Çarşamba sabahından itibaren izleme başlığının kilidini açacağız.


  Ödüller:


  Eğer 6 Mayıs'a kadar birlikte 1.000 ejderha köyü askerini alt ederseniz bu oyun turundaki herkes özel bir başarı kazanacaktır:!:


  Ayrıca tüm oyun turları için 3 yeni başarının kilidini de açacaksınız. Özel doğum günü dünyası COM1n (7 Mayıs) kilidi açılmış olarak başlayan dünya olabilir.


  • Hızlı yerleşim: İkinci köyü X günden daha kısa bir sürede kur
  • Şehirleşme: Aynı anda X şehre sahip ol
  • Her bir tahıl tanesi: Bir oyun turunun sonunda ilk 50 arasındaki bir oyuncu olarak tüm ambarlarında toplam X tahıldan daha azına sahip ol

  Kilit açmak demek bu başarıları izlemeye başlayacağız anlamına geliyor. Bunlar geçmişe dönük olarak kazanılamayacaktır.


  Aziz Yorgi yarışmasının izleme başlığında rapor paylaşan herkes kendiliğinden çekilişe katılacak ve bir öngörü kitabı ya da bir su kovası kazanabilecektir. Bunları rastgele olarak vereceğiz ve 50'yi görene kadar her yollanan 20nci rapor için bunların sayısını artıracağız.

  Neden bu eşyalar? Bu, Dünya Kitap Günü ve İspanya'da Aziz Yorgi gününde kitap hediye etme geleneği vardır. Aziz Yorgi ile ilgili Arapça hikayelerde ölümden dönen biri olarak bilinir. Bizim örneğimizde de kahramanımız bir su kovası ile dirilebilir.


  Başka soru?


  Raporları aşağıdaki konudan paylaşabilirsiniz:

  TRx3: TRx3 Raporlar ve Diplomasi  Küçük bir hediye;

  bbash.kingdoms.com


  Bu link ile arkadaşlarınızı davet ettiğinizde Doğum Günü oyun dünyalarında oyuna başladıklarında Bilgelik Kitabını hediye olarak alırlar.


  Travian Kingdoms Ekibiniz

  --


  Odin


  Community Manager
  Travian Kingdoms TR

 • bi kitap ve su kovası için ben şeyimi bile kımıldatmam . bu ne laa dalga geçer gibi 1 kitap 1 su kovası :) şeyimi derken yanlış anlaşılmasın parmağımı demek istedim. :thumbup: