Pravidla pro oslavu narozenin

 • StGeorge_contest-forum.jpg  Vážení hráči,


  jak jsme už avizovali, vytváříme naše vlastní příběhy o odvaze inspirované sv. Jiřím. Rádi bychom vás požádali, abyste na svém herním světě našli Vesnice draka Šmaka a porazili draka. Jelikož drak představuje obrovskou armádu, znamená to, že v dračí vesnici jsou jednotky, které ji brání. Počet těchto jednotek je nepředvídatelný a dokonce ani špehové nedokážou zjistit jejich doby výcviku.


  Abyste vyhráli v této soutěži, je potřeba dodržet tato tři jednoduchá pravidla:


  • Hrajte na místním speed serveru, který začíná 23. 4. a najděte Vesnice draka Šmaka.
  • Zaútočte na tuto vesnici a podělte se o hlášení z vašeho útoku na ni v tomto threadu. [Hřbitov obránců!]
  • Je potřeba, abyste ve všech hlášeních dohromady porazili alespoň 1000 jednotek z Vesnice draka Šmaka.

  Každý hráč může nasdílet až tři hlášení. :thumbup::thumbup::thumbup:


  Počet jednotek bude vypočítán na základě spotřeby obilí. To znamená, že zabití jednotky, která spotřebovává 3 obilí/h, se počítá jako 3 jednotky.


  Časová lhůta: Vzhledem k tomu, že svátek sv. Jiří není ve všech zemích slaven ve stejný den, rozhodli jsme se začlenit většinu těchto dat. Tato soutěž tudíž začne den po začátku herního světa, ve středu 24. dubna ve 14:00 a poběží do pondělí 6. května 14:00. Téma na sdílení hlášení odemkneme ve středu 24. dubna dopoledne.


  Odměny:


  Pokud se vám všem dohromady podaří do 6. května porazit alespoň 1000 jednotek z Vesnice draka Šmaka, všichni hráči na tomto herním světě získají speciální úspěch:!:


  Odemknete také 3 nové úspěchy pro všechna herní kola. Speciální narozeninový herní svět COM1n (začátek 7. května) bude první svět, který bude mít tyto úspěchy odemčené při startu.


  • Fofrosadník: Založ druhou vesnici za méně než X dní
  • Urbanizace: Měj v jednu chvíli X měst
  • Každé zrnko se počítá: Měj méně než X obilí ve všech sýpkách na konci herního kola jako hráč v top 50

  Odemčení znamená, že začneme počítat podmínky pro získání těchto úspěchů. Nikdo je nezíská zpětně.


  Všichni hráči, kteří budou sdílet hlášení ve sledovacím tématu k soutěži sv. Jiří, budou automaticky zařazeni do slosování a můžou vyhrát knihu moudrosti nebo živou vodu. Tyto předměty budeme rozdávat náhodně a zvyšovat jejich počet za každé 20. zveřejněné hlášení po dosažení 50 hlášení.

  Proč právě tyto předměty? 23. duben je také světovým dnem knihy a ve Španělsku existuje tradice, že se na den sv. Jiří darují knihy. V arabských příbězích je sv. Jiří známý tím, že vstal z mrtvých. A v našem případě můžeme pomocí živé vody naše hrdiny také oživit.


  Máte nějaké otázky? Zeptejte se v komentářích.


  Váš Travian Kingdoms Team

 • K té vesnici, to má být něco jako natarská vesnice či to bude nějaký hráč nebo něco úplně jiného?

  A co to zjistit? Přeci vám všechny tajemství nevyzradíme....sice bychom mohli, ale jaká by to pak byla zábava :-)

 • Jo a když tenhle odkaz nasdílíte kámošovi, tak dostane nějaký malý bonus na začátek, pokud si zahraje na x3 serveru....a neplatí to jen pro nové hráče, jen musí mít zaplé cookies a musí na to jít přes prohlížeč (přes apku by se stejně šlo blbě) :-)

  bbash.kingdoms.com