TL Cinsinden Altın Paketleri

 • Travian-Kingdoms-t-c-forum.jpg


  Sevgili oyuncularımız,


  TL'nin son yıllarda değer kaybetmesi nedeniyle, Türk mağaza fiyatlandırmasını revize etmek zorundayız.

  Travian: Legends zaten bu ayın sonunda Altın fiyatlarını ayarlayacak. Duyuruya buradan ulaşabilirsiniz.


  Yakında biz de bu konuya odaklanacağız, ancak bunun için en az bir aya daha ihtiyacımız olacak. TL paketlerindeki Altın miktarını, diğer ülkelerdeki fiyatlarla aynı seviyeye getirmek için ayarlayacağız. Lobi Altın Transferi'nin herkes için adil olması için bunu yapmamız gerekiyor. Aynı zamanda, Türk mağazası için € fiyat paketlerinde de indirim yapacağız.


  Lobi Altın Transferi

  Bildiğiniz gibi, şu anda satın alınan Altını diğer tüm alanlara aktarabilirsiniz. Buna aynı veya daha yüksek Altın fiyatları olan tüm alanlar için izin veriyoruz. Yaklaşan Altın paket ayarlamaları ile TR alanındaki Altın paketlerinin fiyatı, diğer ülkelerden aşağıda kalacak. Bu sebeple altını sadece TR ve RU oyun turlarına transfer edebileceksiniz.


  İyi haber şuki: Bu kararla birlikte € fiyatlarını da düşürebileceğiz.


  Yerel ödeme yöntemleri

  Şimdilik, ininal gibi diğer yerel ödeme yöntemlerini yeniden açabilmek için bir çözüm bulamadık, ancak henüz kesin karar da verilmedi. Bu ödeme yöntemlerinin aktif olamamasının asıl sebebi, yakın zamanda değiştirilmiş Türk vergi kanunlarıdır. Kredi Kartı ödemeleri için TL cinsinden Altın paketlerini etkinleştirmek için çalışıyoruz.


  Bunun, dilediğiniz çözüm olmadığını anlıyoruz. Amacımız, mevcut TL değerinin değişimini en iyi şekilde ayarlamak ve herkes için adil olmaktır. Lütfen aklınızda bulundurun, bu duyuru sizin için ön bir bilgi. Daha sonra ayrıntılar netleştikçe sizinle paylaşacağız.


  Alınan kupon kodları hala geçerlidir ve fiyatları oyun içi fiyatlarına göre ayarlanacaktır. Şimdi onlarla iyi fiyat yakalamak için iyi bir zaman.


  Travian Kingdoms Ekibiniz

  --


  Odin


  Community Manager
  Travian Kingdoms TR

 • Sevgili oyuncularımız,


  Kredi kartı seçeneğini bugün itibariyle kullanıma hazır hale getirdik. Güncelleme öncesinde eski fiyatlardan kredi kartı ile altın satın alabilirsiniz.

  --


  Odin


  Community Manager
  Travian Kingdoms TR

 • Başta steam gibi bir çok oyun portalının yaptığı gibi travian merkezindeki arkadaşlardan da sağlıklı ve eşit bir rekabet olması için hiç değlse kur farkının etkisini biraz daha azaltabilecek bir talep önerisinde bulunabilir miyiz? bu kur farkının etkisiyle Türk oyuncuların oyunda haksız bir rekabete maruz kaldığından ve akabinde oyundan kopmaya başlamasından bahsedersek etkili bir şey olabilir aslında.