SAÇMALIĞIN BUKADARINA DA YUH AMA..

• Paranla Rezil olmak buna benziyor demekki. altın alıyoruz boş yere gidiyor iş e yaramıyor! hammadde sandığını 1 kere kullanabiliyoruz günde! kova aynı şekilde! bunları biz kısıtlanarak kullanacaksan neye yaradı altın almak? odin bunu bizahmet ilet yetkiler kim ise. böyle saçma iş olmaz ....:cursing: yanımız da hiç köy yok yağma gelmiyor üretimlere altın da yaramıyor! bi hammade sandığımız var satın aldığımız kart oyunundan geldiler ama kullanamıyoruz alakasız bi iş bunlar bence..

• Paramızla rezil oluyoruz yeter be yeter.Sana ne ciddi olup olmamasından hayırdır sen ? O ismin ne öyle gavur musun sen ?

Param olsa da tahıl alsam,ham alsam,ev alsam,arsa alsam,bana baksa gözlerin kalbim alev alsa ...

Oyuna sonsuzluk eldiveni eklenebilir mi böyle tek tuşla tahılımı sınırsız yapmak istiyorum ?

• neyse ki bankada zor zamanlar için biriktirdiğim 100 bin dolarım ile bundan sonra oynadığım bütün sunucuları kazanacağım. Umarım seninle bir yerlerde karşılaşırız o zaman hayır mı görürsün LVGD...

• neyse ki bankada zor zamanlar için biriktirdiğim 100 bin dolarım ile bundan sonra oynadığım bütün sunucuları kazanacağım. Umarım seninle bir yerlerde karşılaşırız o zaman hayır mı görürsün LVGD...

;::) sen hangi rüyalar içindesin böyle ya. 100bin doların olsa burda ne işin olur senin hayretsin sen ya...

• Paranla Rezil olmak buna benziyor demekki. altın alıyoruz boş yere gidiyor iş e yaramıyor! hammadde sandığını 1 kere kullanabiliyoruz günde! kova aynı şekilde! bunları biz kısıtlanarak kullanacaksan neye yaradı altın almak? odin bunu bizahmet ilet yetkiler kim ise. böyle saçma iş olmaz ....:cursing: yanımız da hiç köy yok yağma gelmiyor üretimlere altın da yaramıyor! bi hammade sandığımız var satın aldığımız kart oyunundan geldiler ama kullanamıyoruz alakasız bi iş bunlar bence..

+1

• katılıyorum arkadaşa

bende size katılıyorum. "ama GÜLMEK ten" ne alaka para ile altın satılıyorsa bi oyunda bunlar da olmalıdır. ben kısıtlı kullanacak isem altınları altınla aldığım ürünleri ne anlamı kalıyor onun? saçmalamayın.

• Altın oyunda hızlı tamamla madde çevir kahraman gibi şeylerde kullanılır bu gayet yeterli fazlasına gerek yok dersenki illa istiyorum dur sana özelden hemen bir pvp link atayım paranı çekersin askerini maddeni alırsın hatta dur anında 20 yapma falanda olsun dimi seversin sen (:

• Altın oyunda hızlı tamamla madde çevir kahraman gibi şeylerde kullanılır bu gayet yeterli fazlasına gerek yok dersenki illa istiyorum dur sana özelden hemen bir pvp link atayım paranı çekersin askerini maddeni alırsın hatta dur anında 20 yapma falanda olsun dimi seversin sen (:

ne alaka kardeşim . görende diyecek bu adamın dünya parası var herşeyi satın alsın oldu bittiye getirsin! öyle bişey demiyorum ben! madem bu oyunu paralı yaptınız bunlarda olsun neden şans kartından çıkan ürünü altınla aldığım halde bir kere kullanabiliyorum günde diyorum! bende altın olayına karşıyım zaten. komple olmasa güzel olacak tabiki. ama madem satıyorsun paralı bir sistem peki neden kısıtlama oluyor diyorum , sadece.

• Kısıtlama olmassa oyun pay2win kapsamına girer elbette şuanda etkisi var ama abartmamak gerek şuan oyunun altın dengesi gayet yerinde biz şuan bile sorun yaşıyorum sen ne diyorsun adamlar altın fiaytlarını ikiye katladı oyuna devasa para yatıranlar biraz rahatlar müzadeyede

• Kısıtlama olmassa oyun pay2win kapsamına girer elbette şuanda etkisi var ama abartmamak gerek şuan oyunun altın dengesi gayet yerinde biz şuan bile sorun yaşıyorum sen ne diyorsun adamlar altın fiaytlarını ikiye katladı oyuna devasa para yatıranlar biraz rahatlar müzadeyede

ozaman diğer oyunları oynayalım tren oyunu da güzele benziyor orada belki böyle rekabet olmaz

• Bu konu kapatılabilir sanırım tüm server boyunca 10.000 tl yatıranlar var tek seferde çekip sınırsız madde ile oyun oynamaları saçma olur zaten sağlam çeken oyunda hiçbir zaman süre beklemiyor hızlı tamamla abanıyor asker basarken madde takası kullanıyor biz pazarla uğraşıyoz kahramanda kitap arıyoruz adamda 20 tane kitap var kahraman maddede üretim kasıyor v.s v.s oyunu zaten premium oynuyorsunuz birde bu saçma dediklerin olursa oyunu parasız oynayan kitle bırakır çekilecek gibi olmaz oyun