TIRSAK ÇİZMESİ GÖRMEKTEN GINA GELDİ ODİN!

• ya arkadaş pazardaki ürünler gümüşle alınmıyormu? nedir bu yokluk? hep tırsak çizmesi 7 sıra sayfa var alayı böyle. gümüşle alınan şeyi bile yok satıyorsunuz! hepsinden sırası ile pazara ekleseniz olmuyormu? aldığımız altının ne anlamı kalıyor böyle? ne zırh alabiliyoruz ne silah ne öteberi. 24 saat beklemek zorunda kalıyoruz ihaleyi 4 . sayfadaki ürünü alabilmek için! bari sayfaya eklemeyin 5 saat kala çıkartın. yada adil olun beleşe alınmıyorki bunlar. saçmalık bu. madem pazar var altın satıyorsunuz ozaman ürünler çok olmalı beklemekten gına gelsi. böyle oyun olursa asla altın almayacağım daha.:cursing:

• Merhaba,

Tırsak çizmesinin bu denli bir soruna yol açabileceğini düşünmemiştim. Geri bildiriminizi ileteceğim.

--

Odin

Community Manager
    Travian Kingdoms TR

• Merhaba,

Tırsak çizmesinin bu denli bir soruna yol açabileceğini düşünmemiştim. Geri bildiriminizi ileteceğim.

sorun şuradaki , pazarda çizme yerine her baktığım da tırsak çizmesi var. 3 sayfa ilerde paralı asker çizmesi bilegelik çizmesi çok saat ara ile var! madem para ile bunlar! habire olsun ki alalım değilmi ama. her üründe öyle sadece çizme de değil yani. bence pazara bi düzen verilmelidir diyorum ben odin. bizahmet iletin bunları.

• Dostum mantığı su oyun başlangıcında tirsak cizmesi cok cikiyor ki millet askerini kestirip hesap silmesin. Herkes basta yagma yapip daha hizli gelismek icin baslangicta az da olsa asker basiyor ve bu asker cok zahmetli bir sekilde basildigi icin cok kiymetli. Daha sonralarda da tirsak cizmesi gormek cok normal oyuna sutekli kayit olunabiliyor degisen tek sey yeni kayit olanlar direnebilsin diye cikan cizmelerin kapasitesi artiyor hersey dusunulmus zaten.

İse yarayan seylerin az olmasinin nedeni ise pahaliya satilabilmesini saglamak(arz talep meselesi). Pahaliya satilmazsa oyundan kazandigin gumus ile rahatca alabilirsin pahali olursa para ile aldigin altini bozman lazim buda oyuna gelir saglamak anlamina geliyor.

Sunu dersen anlarim 24 saatlik ihale suresi uzun kisaltilsin daha az bekleyelim ozaman son sayfalarda bulmazsin aradigini daha az beklersin ama bu seferde satilan esya sayisi yari yariya duser aradigini bulamazsin.