TIRSAK ÇİZMESİ GÖRMEKTEN GINA GELDİ ODİN!

• ya arkadaş pazardaki ürünler gümüşle alınmıyormu? nedir bu yokluk? hep tırsak çizmesi 7 sıra sayfa var alayı böyle. gümüşle alınan şeyi bile yok satıyorsunuz! hepsinden sırası ile pazara ekleseniz olmuyormu? aldığımız altının ne anlamı kalıyor böyle? ne zırh alabiliyoruz ne silah ne öteberi. 24 saat beklemek zorunda kalıyoruz ihaleyi 4 . sayfadaki ürünü alabilmek için! bari sayfaya eklemeyin 5 saat kala çıkartın. yada adil olun beleşe alınmıyorki bunlar. saçmalık bu. madem pazar var altın satıyorsunuz ozaman ürünler çok olmalı beklemekten gına gelsi. böyle oyun olursa asla altın almayacağım daha.:cursing:

• Merhaba,

Tırsak çizmesinin bu denli bir soruna yol açabileceğini düşünmemiştim. Geri bildiriminizi ileteceğim.

--

Odin

Community Manager
    Travian Kingdoms TR

• Merhaba,

Tırsak çizmesinin bu denli bir soruna yol açabileceğini düşünmemiştim. Geri bildiriminizi ileteceğim.

sorun şuradaki , pazarda çizme yerine her baktığım da tırsak çizmesi var. 3 sayfa ilerde paralı asker çizmesi bilegelik çizmesi çok saat ara ile var! madem para ile bunlar! habire olsun ki alalım değilmi ama. her üründe öyle sadece çizme de değil yani. bence pazara bi düzen verilmelidir diyorum ben odin. bizahmet iletin bunları.