• Travian kingdom çıktığı ilk günden beri oynarım ve artık bunu yazma gereksiniminde bulundum yüksek ihtimal bazı arkadaşlar önceden yaptığı gibi hemen beğenmedim butonuna abanıcaklar ama artık gerekli görüyorum.

Öncelikle kingdomda türkiye sunucusu problemli devam ediyor

Multi hesaplar

İnaktif hesapların silinmemesi

15 tarlalı köylerin 1 günde alınması emek demeyin internette biri verdi taktiği herkes yapıyor birkaç saat geçmeden 15 liler alınıyor biliyorum bende yapıyorum ama artık sıkılmaya başladım oyuna yenilik gerek oyuncu çekmesi gerek 15 lilerin emek olması gerek bana göre.

Öncelikle Forum yetkililerinin iletmede elinin çabuk tutmasını isterim

inaktif hesapların yok olma süresinin kısaltılmasını tüm travian alemi istiyor o halde ne duruyorsunuz yapsanıza açın bir anket sorun süreyi fikri böyle oturarak düzelmicek

multi hesaplar Allah aşkına elbette çözüm değil ama yapın bari uğraş görelim şu IP block sistemini kurun 1 IP den 1 hesap açılsın bir dünyada

son olarak tarlalara gelince elbette birşeyler yapılmalı bazıları uzun zamandır bunu yaptığı ve ekmek yediği için tabiki istemiyor ama bu bir krallık oyunu takım oyunu olmalı ve sistem 10 numara bir düşünün tekrar elbette bu yazıyı tartışma olarak yazıyorum herkes yorum yapsın bir çözüm bulalım gelişsin şu oyun oturmakla olmuyor.

• Kingdoms’un pek çok eksiği olduğu aşikâr. Oyuncu sayısı git gide azalıyor. Yeni oyuncu çekmeleri ve oyuncuları oyunda tutmaları lazımken “doğum günü cümbüşü” “ejderha köyleri” “gece barışı oyun dünyaları” gibi saçmalıklarla uğraşıyorlar. Bu tür göz boyamalar da can sıkmaktan başka bir işe yaramıyor.