Fiyat Değişiklikleri

 • Travian-Kingdoms-t-c-forum.jpg


  Sevgili oyuncularımız,


  Daha önce sizinle burada paylaştığımız gibi yakın zamanda fiyatlarımız güncellenecektir.


  Biliyorsunuzki bu değişikliğin asıl nedeni Türk Lirası'nın son yıllarda yaşadığı değer kaybından ötürü Euro cinsinden paketlerin fiyatının çok pahalı kalması ve TL paketlerinin aşağı bir fiyatta kalması idi. Her ne kadar ilk bakışta oyun içerisinde kullanımınıza sunulan altınlar için herhangi bir masraf edilmiyor gibi gözükse de, şirketin kurulu olduğu ve işletildiği ülke olan Almanya'da oyunun sürdürülmesi ve geliştirilmesi için yapılan harcamalar tamamen Euro üstünden yapılıyor. Bu sebeple fiyatlarımızı da Euro cinsinden belli bir seviyede tutmamız gerekiyor.


  Bu açıdan bakıldığında oyun içerisinde kullanılan altını Bitcoin gibi bir varlık olarak düşünebilirsiniz. Elle tutulur bir değeri yok gibi gözükse de, aslında arka planında bir değeri var. Euro cinsinden paketlerin fiyatını da bir miktar aşağı çektik. Aşağıda Euro cinsinden eski ve yeni fiyatları görebilirsiniz;

  TR-Gold-Prices-EUR.jpg


  Türk Lirası paketlerini de aşağıda paylaşıyoruz;

  TR-Gold-Prices-TRY.jpg  Eski fiyatlardan altın alabilmeniz için kredi kartı ile altın satın alma seçeneğini de aktif etmiştik. Bu seçenek bundan sonra da sürekli olarak aktif kalacaktır. Fiyat değişikliği Haziran ayının ilk haftası gerçekleşecektir. Tarih tam olarak netleştiği anda sizinle yeniden paylaşacağız.


  Güncelleme: RU ve TR arasındaki transfer planlanmıştı, ancak uygulanması çok zor olduğu ortaya çıktı. Bu hizmeti sağlayamadığımız için üzgünüz.


  Bu gibi değişiklikleri yapmak ve duyurmak gerçekten zor olsa da, sebepleri konusunda bizi anlayacağınızı ümit ediyoruz.


  Travian Kingdoms Ekibiniz

  --


  Odin


  Community Manager
  Travian Kingdoms TR

 • %20 indirimi anlayamadık nerde hani? şuanda 1600 altın 125tl. orda yazıyor new gold amount 820 ye düşüyor! yani 820 altını 125 tl yemi geliyor?

 • Yapılacak en güzel şey hırslarımızı dizginlemek ve altın alımı yapmadan oynamak. Yada oyuna krallıkların belirleyeceği süre boyunca hiç bir şekilde girmemek veya oyunu komple bırakmak. Aynı uygulamayı Başka bir ülke için yapmazlar/ yapamazlar çünkü oyunu oynayan krallıklar aralarında anlaşarak hiç bir oyuncu altın almaz, yada oyuna girmeyi belli bir süre ertelerler/oynamazlar, ama Türkiye'de bunun mümkün olmadığını/olamayacağını biliyorlar. Krallıklar aralarında anlaşsalarda sözlerine sadık kalmazlar Burası Türkiye başarıya giden yolda her şey mübah. Öyle oluncada Adamlar bizleri sömürmeye gönül rahatlığı ile devam edebilirler ve edeceklerde. İyi Oyunlar Türkiye

 • Resmen TR nin fişi çekilmiş bu fiyatlarla. Artık TR dünyalarında tek krallık bütün haritaya sahip olur. Millet altın yok diye rekabete de girişmez.


  “Yiyin efendiler yiyin, bu han-ı iştiha sizin,

  Doyunca, tıksırınca, çatlayıncaya kadar yiyin!“

 • Açıkçası oyuna altın çeken biri değilim fiyatlar beni etkilemiyor travian bir zamanlar tribal2 ve ıkarıam yaptığı şeye gidiyor 2 oyunda yaptığı hamlede oyuncu sayısı yarıya düştü ama emin olun oyun daha zevkli oldu ancak sizide düşünerek şunu sunucan oyun dünyasında ilk altın paketini almak 2x gibi bir sistem getirin çoğu işi tek seferde çözsün seviye 3 leri hızlı tamamla kullanmasın dikkatli kullansın sevdiğim bir sistem ancak diğer oyunlardaki gibi 2 haftada 1 oyuna altın etkinliği getirecekseniz tabiki kendim için demiyorum altınsız oynarım ama birkaç iyi adamın bırakmasınıda istemem

 • Merhaba,


  Daha önce söylediğim gibi değişikliğin tam tarihini paylaşmak istiyorum.


  5 Haziran Çarşamba günü saat 15:00'te fiyatlar yeni değerine güncellenecektir. Ayrıca yine bu tarihten itibaren lobiden altın transferi de yukarıda paylaştığımız şekilde durdurulacaktır.

  --


  Odin


  Community Manager
  Travian Kingdoms TR