Vylepšení appky a push notifikace - yay!

• travian-kingdoms-mobile-push-notifications-forum.jpg

Vážení hráči,

pro mobilní aplikaci jsou k dispozici nové aktualizace. Aktualizujte si tedy aplikaci, abyste mohli dostávat push-notifikace v telefonu.

Push notifikace (dále také oznámení) vám budou oznamovat následující události:

Příchozí útok: Když jsou vaše vesnice pod útokem

• Lupiči: Když se objeví nové lupičské úkryty nebo nové zlodějské tábory (sakra, na tohle jsem beze srandy čekal :-) )

Dále jsme implementovali:

• Jedinečnou grafiku narozeninových světů pro verzi světů s nočním mírem a pro speed světy v lobby

• Vylepšení UI chatu (lepší rozhraní)

• Skvělá nová ikona aplikace

Opravy chyb systému Android:

Galové: -> Pasti: Nyní můžete vidět aktuální a celkový počet pastí (vylepšení)

Surovinové pole : Pozadí polí se při přepnutí do jiné vesnice občas správně nezměnilo. To je nyní opraveno.

• Stavební fronta: Při zvyšování úrovně surovinových polí se občas stalo, že jste viděli neustále úroveň 11. Nyní opraveno.

Pokud jste mobilní aplikaci ještě nenainstalovali nebo chcete rychle aktualizovat, kliknětě níže dle svého operačního systému (iOS, Android):

iOS: https://itunes.apple.com/app/travian-kingdoms/id977102758

Android: https://play.google.com/store/…viangames.traviankingdoms

Jedná se o první vlnu implementace push-notifikací - jak se vám líbí? Dostali jste už nějaké? A co si myslíte o nové ikoně aplikace?

Podělte se o své dojmy v komentářích

Váš tým Travian Kingdoms

• Nikde jsem na IOS nenašel tuto možnost. Dokonce mám pochybnosti zda IOS tyto notifikace chodí jelikož chybí v nastavení možnost využívat dat na pozadí. Pokud tomu je tak jste tímto krokem znevýhodnili určité procento hráčů kteří používají IOS :(

• Zdravím,

aktualizoval si aplikaci? Po aktualizaci jsou notifikace automaticky zaplé, dokud je uživatel nevypne ;-)

Úprava byla současně vydána jak pro iOS tak pro android :-)