Paylaşımlarınız bekleniyor!

• İstatistiklere bakıyorum. Savunan oyuncuların en iyileri çoğunlukla galya. Saldıran oyuncuların en iyileri çoğunlukla cermen. Galyalılar ve cermenler romalılara göre daha çok askeri güce ulaşıp daha çok düşman askerinin üstesinden geliyor. Oyunu oynayanların çoğu galya. Artık roma için bir şeyler yapılmalı. Roma askerlerinin üretim bedeli diğer ırklara göre zaten masraflı ve üretim süresi en uzunu. En azından roma ırkı için büyük kışla ve büyük ahır maaliyeti 3x'den 2x'e düşsün. Asker maaliyeti zaten en zor olan ırk. 3x olunca zorun küpü oluyor. Roma sur açısından da koçbaşı karşısında en zayıf ırk. Tüccar açısından da en az mal taşıyan ırk. Tek avantaj olarak çift işlem görüyorum başka hiçbir şey görmüyorum. Bu konu hakkında yenilik görmek istiyorum.

• Merhaba,

Geri bildirimleriniz için teşekkürler. Oyunla ilgili öneriler dışında, topluluğumuzla ilgili ne yapabileceğimi konusunda da fikirlerinizi duymak isterim. Yakın zamanda düzenlemeyi düşündüğümüz bir etkinlik var. Fakat bu konuda sizin önerilerinize de açığım. Ne gibi etkinlikler veya kısaca forumda neler görmek istersiniz?

--

Odin

Community Manager
    Travian Kingdoms TR

• Selamlar bende bi kaç sey yazmak istiyorum ,

travian kingdoms yıllardır oynadıgımız ve emek verdiğimiz bir oyundur ,

hem maddi hemde zaman olarak gercekten efor harcanan bir oyun ...

oyuncuya yönelik güncellemelerde bunların göz ardı edilmemesi lazım !

benim gördüğüm eksik taraflar :

1-multi hesaplar

2-adaletsiz bir oyun ( 100 kişilik bir grup karsısında oyuna yeni baslayan bir adam ya onlara katılacak yada hesabi silecek ki bu heves kacırır)

3-oyunda altın gercekten hem pahalı hemde gereksiz bir harcatma var ,ör:hemen teslim 3 altın olası gibi ,

4-MOBİL UYGULAMANIZ hala bes kurus etmez

5-küfür filtresi vs gibi hiçbirsey yok adamlar genel chatte ana avrat sövüyor :D

6-şikayetlere daha hızlı mudahale ve caydırıcı cezalar olması lazım (adamın 5 hesabı var ve verilen cezalar multi hesapları silmek ve adamın hesabını geri acmak ,cezayi şlem hazıne köyü bile olsa hesabın silinmesi lazım 2-3 seviye hamlardan alıp hesabı geri acmak degil ,

neyse bu kadar yeter ama bu denli köklü bir oyunun ve oyunu yapanların de kendilerini

geliştirmesi lazım aga akıllı telefonlar cıkalı 40 yıl oldu sızın oygulama cıkalı 3-5 sene hadi selametle :))