TRx3 En İyi Oyuncu Yarışması!

• Oyunuz kime? 286

1. Kingpin (1) 0%
    2. Majestic Colt (1) 0%
    3. KANKA (3) 1%
    4. RPG-7 (128) 45%
    5. Aragorn (6) 2%
    6. GOLLUM (0) 0%
    7. Sultan Süleyman (114) 40%
    8. Mühendis (10) 3%
    9. KadirBey (1) 0%
    10. metesss (8) 3%
    11. Caner50 (6) 2%
    12. Elwing (8) 3%

image.png

Sevgili oyuncularımız,

Sizlerin oylarıyla "TRx3 Oyun Dünyası En İyi Oyuncusu"nu seçiyoruz.

Yarışmada 1. olan oyuncu 50 Altın ödül kazanacak ve ismi de seçilmiş "En iyi oyuncu" olarak aşağıdaki başarı madalyası ile birlikte Onur Listesi'ne eklenecektir. Ayrıca tüm katılımcılar arasından rastgele seçilen 3 kişi de 30 Altın ödül kazanacaktır.

Listede yer alan oyuncular öncelikle Onur Listesindeki her kategoride ilk 3'te olan oyunculardır. Onun dışında oylama başlamadan 2 gün önce size de eklemek istediğiniz oyuncu olması durumunda eklemeniz için süre veriyoruz. Sebebinizle birlikte adayınızı oylamaya ekleyebiliyorsunuz. Burada yer alan bağlantıdan oyun dünyasının Onur Listesine ulaşabilirsiniz.

Oyunuzu verin ve arkadaşlarınızı da oy kullanmak için davet edin!

30 Altın kazanabilmek için oy verdiğiniz oyuncuya neden oy verdiğinizi de yorum olarak bizimle paylaşın.

--

Odin

Community Manager
    Travian Kingdoms TR

• Bence Elwing olmalı, üstün oyun zekası ve öngörüsüyle savunma ve saldırı koordinasyonununda çok önemli rol almakla kalmadı, bireysel olarak da şahane bir performans gösterdi.

• Bence Elwing olmalı, üstün oyun zekası ve öngörüsüyle savunma ve saldırı koordinasyonununda çok önemli rol almakla kalmadı, bireysel olarak da şahane bir performans gösterdi.

Bence de Elwing belki en parlak oyuncu degil ama caner50 den daha basarili olduguna inaniyorum

Libasinho / Glorfindel / Twinblade

Member of ZLF & BM

• Oylamaya gelirsek...Bizim ekipteki herkes elinden geleni yapıp 3 birliğe karşı savunmuştur.Ki zaten savunma puanımızın 2.birliğe nazaran 2 katı olmasıda bunu gösterir.Bundan dolayı odini kınıyorum.Bizim birlikteki herkes(EJDERYA KRALLIĞI) Trx3'ün en iyi oyuncusudur çünkü herkes yemeyip içmeyip defans basmıştır.

Mademki böyle bir başlık açıldı savunmada birinci olan Sultan Süleyman hesabının trx3 yılın oyuncusunu temsili olarak seçiyoruz.

SAYGILARIMLA İLKER2697

İlker2697

The post was edited 2 times, last by Kaos: Hakaret içeren yazımlarda bulunmayınız ().

• sevgili Odin listede ben de varım. ancak caner50 denilen kişi neden bu liestede yer almıştır? Caner50 oyuncusunun kişisel hiç bir başarısı(ihanet hariç) olmamasına rağmen aynı listede olmaktan utanç duyuyorum. lütfen ya onu yada beni listeden çıkarın.

saygılarımla

Metesss/Yalçın

• oyunun hakkını veren adam gibi oyunculardan tabii ki bizim krallığımızda olan ve ilker kardeşimin de yazdığı gibi en iyi def olan Sultan Süleyman hak ediyor en iyi oyuncu ödülünü...

The post was edited 1 time, last by Kaos ().

• Merhaba,

Takdir edersinizki bu listede kimin neden aday gösterildiğini yorumlamak benim yapabileceğim birşey değil. Ayrıca bu "En iyi oyuncu" da zaten forum kullanıcılarının seçeceği bir oyuncu olacak. Yoksa gerçekten kimin en iyi olduğunu bilmek yada yorumlamak da yine benim yapabileceğim birşey değil.

Listede yer alan oyuncular öncelikle Onur Listesindeki her kategoride ilk 3'te olan oyunculardır. Onun dışında oylama başlamadan 2 gün önce size de eklemek istediğiniz oyuncu olması durumunda eklemeniz için süre veriyoruz. Sebebinizle birlikte adayınızı oylamaya ekleyebiliyorsunuz.

--

Odin

Community Manager
    Travian Kingdoms TR

• Yarışmamız başlarken olmayan fakat sonradan eklediğimiz bir ödülü daha paylaşmak istiyorum.

Yarışmada 1. olan oyuncumuz altın ödülü ile birlikte ismi de seçilmiş "En iyi oyuncu" olarak aşağıdaki başarı madalyası ile birlikte Onur Listesi'ne eklenecektir. :thumbup:

16042-hof-trophies-voted-png

--

Odin

Community Manager
    Travian Kingdoms TR