TRx3 En İyi Oyuncu Yarışması!

• Merhaba arkadaşlar, herkese iyi oyunlar,

İsmimi bu listede görmek onure etti. Layık gören ve oy veren herkese çok teşekkür ederim.

Oyun boyunca üslubuma, oynayış tarzıma çok dikkat etmeye çalıştım. Savunmada da elimden geldiğince birliğime destek olmaya çalıştım.

Herhangi bir 3. parti yazılım desteği olmadan ve %60 verimlilikle ancak bu kadar başarabildim. Destek olan tüm arkadaşlara tekrar çok çok teşekkür ederim.

Hepinizin emeklerine sağlık, başka serverlarda görüşmek dileğiyle,

Hoşçakalın.

Saygılarımla,

Sultan Süleyman

• Sultan Süleyman bence çok başarılı defçiydi, ama serverin genel gidişatında RPG çok daha iyi işler yaptı, hem saldırıda hem stratejide serveri tamamen elinin altına aldı ve ekibini 1. Yaptı.

O yüzden RPG Daha fazla hak ediyor.

• Aslında benim oyum kendimeydi, sv bitene kadar hiç bir krallık ile birleşme yapmadan haritanın ortasında kendi kurdugu krallık ile sv bitimine kadar ayakta kalan hatta wow kuran, zaman zaman hangi tarafa geçse o tarafın kazandığı küçük ama akıllı ve etkin bir krallıgı olan ŞERO'ya : ben ve arkadaşlarımızın oyları.. he tabi şunuda eklemeden edemicem sv başından sonuna kadar bütün krallıklar ile denge politikası doğrultusunda savaşımızı verdik :D

• Yenildik ama iyi oynadık

Yenildik ama ezilmedik

Bunları yıllar önce aştık.

Kazandıysan iyisin.

Savunmada iyimiş eee server bitiminde

Ordun nerde? Demek yeteri kadar iyi değilsin . En azından doğru birlik seçmede iyi değilsin.

RPG en iyi olandır. Sonuçta oyunu birliğine kazandırmış gerekli olanı yapmıştır. Fuzuli olanı değil.

Sonuç Empire kazanandır. Diğer arkadaşları kutlarım ama sadece katıldıkları için. Sonuçta ikinci dahi olamamışlardır.

• kimse RPG kötü oynadı demedi. yani oyuna hile karışmışsa kazanan yoktur. sadece gereksiz şahısların listede olması üzücü. yoksa yukarıda ismi olanların hepsnin emeği tartışılmaz.

• Merhaba,

Bu konuda birkaç soru aldığım için buradan da paylaşmak isterim. Yarışma oylamanın bitiş tarihi olan 6 Temmuz saat 11:00'de sona erecektir.

--

Odin

Community Manager
    Travian Kingdoms TR

• sayın odin bey, sultan süleymanın oylarının bir kısmı (ki önemli bir fark yaratacak kadarı) görmüş olduğunuz üzere yeni açılmış hesaplardır. oylama değerlendirilirken bunu da göz önüne alırsanız sevinirim.

birde bu sultan süleymana oy verenlerin çoğu TEST SERVERINDAN kişiler. Oyun dünyasıyla alakası olmayan kişiler nasıl olurda sonuca etki eder anlamış değilim.