TR2 - EMPİRE EKİBİ

 • 30 Temmuz 15:00'da açılacak olan TR2 serverına EMPİRE ekibi olarak katılacağız. Travian oyununu ciddiye alan bir ekiple yenilmezlik serimize bir yenisini eklemeye geliyoruz. TR2'de oynayacak tüm oyunculara ve ekiplere şimdiden başarılar. (Liste server başlayana kadar güncellenmeye devam edecektir.)


  YÖNETİM

  Brain

  RPG-7

  Mühendis

  Naavy


  EKİP

  Brain

  RPG-7

  Mühendis

  Naavy

  Santiago

  Kyra

  Kadir Bey

  System

  Neandertal

  Nine Tales

  Etkitepki

  Masejtica

  Targeryan

  Lawyer

  Navarcus

  Mae

  MecEng

  Psycho

  Tenten

  Mezarbekçisi

  Majestic cold

  Smerkand

  Bygorbo

  Arslan

  KonstanAdastra

  Bora King

  KATIL

  Saros

  Elensar

  Elvandalton

  Mamba

  Aydnn

  Carleone

  Crixus

  Bozkurtone

  Akrep

  Xperia

  EnsarK

                                    Brain

  The post was edited 5 times, last by Brain ().

 • Çocukça davranışlar içerisinde olan diyen kişi oyun içinde (hıhı aynen) gibi cevaplar verip sonrasında mantık çerçevesinde tartışmadan kaçmak için block’layan birisi. Her şeyimiz her zaman ortada tüm oyun deneyiminizde de aynısını sergiledik. Bu oyunda şerefin başarıdan daha önemli olduğunu hep sonuna kadar savunduk. Çok şükür bu zamana kadar ikisine de sahip olduk ve buna hiç laf ettirmedik ettirmeyiz de hele sizin tarafınızdan...

                                    Brain

 • Bizimkilere oyunu bıraktıran babayiğitleri tanımak isterim. Bu empire ekibinde 2-3 kişi hariç tanınmış kimse yok.

  TR3x te yoktum ama TR2 ye geleceğim..

  Ve ilker neden son zamanlarını forumda ağlayarak geçiriyorsun yetmez mi? Biraz onurlu ol! yakışmıyor!

 • Saygımı koruyarak cevap vermiyorum,

  Saygımdan susuyorum Ahahah. Bu nasıl cümleler ve neden hep loser lar tarafından kullanılır :) saygından susuyorsan bu cümleyide yazmazsın :):)

  Kaçışın ön perdesi ve hatta cevap verememen :)


  Çok güzel bir oluşum. Dostlarımızla ve hatta düşmanlarımızla keyif aldığımız bir oyun dünyası geçirmemiz dileğiyle. Sadece keyif almasın yeterli ;)

  The post was edited 1 time, last by Kaos ().

 • Mert ben mi yanlış hatırlıyorum bu Rpg adlı arkadaş diğer serverda bizi satıp Hazineleri diğer krallığa vermişti nasıl ekibe tekrar dahil olup bide yönetime almışsınız

  Bu bir oyun, hata yapılabilir önemli olan hatanı kabul edebilmek ve bunu telafi edebilmek olmalı. Sizin katılmadığınız tr3x serverında Rpg-7 bunu fazlasıyla yerine getirdi. Diğer serverda bunun sonuçlarına en çok katlanan kişi olarak bunu söylüyorsam başka birinin bunu eleştirmeye hakkı olduğunu da düşünmüyorum.

                                    Brain

 • Bu bir oyun, hata yapılabilir önemli olan hatanı kabul edebilmek ve bunu telafi edebilmek olmalı. Sizin katılmadığınız tr3x serverında Rpg-7 bunu fazlasıyla yerine getirdi. Diğer serverda bunun sonuçlarına en çok katlanan kişi olarak bunu söylüyorsam başka birinin bunu eleştirmeye hakkı olduğunu da düşünmüyorum.

  Mert yanılmıyorsam avukattın. Şimdi ben şöyle anladım bir olaydan en fazla etkilenen eleştirmiyorsa ve/veya sesini çıkarmıyorsa o olaydan daha az etkilenen arkadaşlar o konu hakkında eleşti yapması yersiz ve gereksiz mi bir hukukçudan bunları duymak üzücü..Bu bir oyun evet herkes hata yapabilir evet diğer serverda oynamadık doğrudur neler yaptı yada yapmadı bilmiyoruz fakat ekip olarak oynanılan bir oyunda insan yola çıktığı insanlara güvenmek istiyor aynı hatayı yapmayacağının garantisi ne? Neyse fazla uzatmayalım güzel bir server olması dileğiyle.Herkese iyi oyunlar

 • Her tokatladığımız buraya yazmasın ayrı bir başlık açıyım oraya toplaşın geliyorum. Haters gonna hate.

  Forumda değilde oyunda da aynı performansınızı bekliyor olacağım.

 • Oyunun bir ekip oyunu olduğunu iddia eden arkadaşlar,ihanete uğradıklarını da iddia etmişler.Siz önce size mesaj atan saldırı komutanına cevap verin.Ordunuzu kafanıza göre harcayıp saldırı geldiğinde yazarsınız sadece krallığa.Böylelerini çok takmamak lazım.Oyunda herkese başarılar.

  Mühendis

 • Her tokatladığımız buraya yazmasın ayrı bir başlık açıyım oraya toplaşın geliyorum. Haters gonna hate.

  Forumda değilde oyunda da aynı performansınızı bekliyor olacağım.

  Ahahahahh ne zaman tokatladın sen bizi :D En son hatırladığım ihanetin ve hazineyi peşkeş çekmen ve hesabı silmeye alıp tatil modunu devreye sokmandı yanlış mı hatırlıyorum ha tokatlama dediğin buysa ;(;(

  Oyunun bir ekip oyunu olduğunu iddia eden arkadaşlar,ihanete uğradıklarını da iddia etmişler.Siz önce size mesaj atan saldırı komutanına cevap verin.Ordunuzu kafanıza göre harcayıp saldırı geldiğinde yazarsınız sadece krallığa.

  Buna da sadece gülecem Natarı sıfırlayan sendin demi haklısın

 • Ahaha 1 oyun boyunca bize askerini bildirmeyip ona rağmen natarı tamamen sıfırlayamayan mı? Sendin demi o ahahaahabbb

  Ne kadar oyun bilgin olduğu belli oldu asker sayımı söylememe gerek var mıydı ?Zaten asker bilgimi göremiyor muydun anlık olarak GTdan güncellemiyor muyduk, Natarlar oyuna girmeden önce yaptığımız -sözde saldırı sorumlusu olmana rağmen- optan haberin var mıydı ? bir oyun boyunca yaptıklarımız da ortaydı biz orda olmasak İki krallık arasında sıkışacağınızı bu durumu kimin hafiflettiğini ilgili arkadaşlara sorarsan cevap alabilirsin belki.

  Ki ayrıca sen olaya zıplamadan ben sana yada birlikle alakalı diğer server böyle oldu diğer server şöyle oldu diye bişey yazmadan kendini ve ilgili arkadaşı savunman geçmiş serverda ki oyunuma taş atarak mı yapıcan ha yapmadan önce de Mertle bi konuşmanı tavsiye ederim.

  İyi Oyunlar/

 • Öncelikle Mert'e bir şey sormama gerek yok.Ben oradaki kralın Humanoidim.Gt güncelliyorduk evet ama sen hariç :) 1 kere güncelledin server boyunca.Saldırı çıkacağımız zaman ortadan kayboluyordunuz hoppala arkadaşla beraber.Kafanıza göre saldırı atıp rapor paylaşıyordunuz.Bütün oplardan haberim vardı merak etme.Senin oyunculuğunu kötülememe gerek yok herkes biliyor kimin ne olduğunu.Oyunda rakip olacağız anlaşılan bol şans:)