TR2 - EMPİRE EKİBİ

• Öncelikle Mert'e bir şey sormama gerek yok.Ben oradaki kralın Humanoidim.Gt güncelliyorduk evet ama sen hariç :) 1 kere güncelledin server boyunca.Saldırı çıkacağımız zaman ortadan kayboluyordunuz hoppala arkadaşla beraber.Kafanıza göre saldırı atıp rapor paylaşıyordunuz.Bütün oplardan haberim vardı merak etme.Senin oyunculuğunu kötülememe gerek yok herkes biliyor kimin ne olduğunu.Oyunda rakip olacağız anlaşılan bol şans:)

• Öncelikle Mert'e bir şey sormama gerek yok.Ben oradaki kralın Humanoidim.Gt güncelliyorduk evet ama sen hariç :) 1 kere güncelledin server boyunca.Saldırı çıkacağımız zaman ortadan kayboluyordunuz hoppala arkadaşla beraber.Kafanıza göre saldırı atıp rapor paylaşıyordunuz.Bütün oplardan haberim vardı merak etme.Senin oyunculuğunu kötülememe gerek yok herkes biliyor kimin ne olduğunu.Oyunda rakip olacağız anlaşılan bol şans:)

Server başından sonuna kadar beraber değildik belirli bir kısım krallıklar birleştikten sonrası için değil öncesi için konuşmanı önerdim herkesin oyunculuğu ortada bizim neden o tavrı takındığımızı da aslında biliyorsundur. Kafamıza göre dediğin saldırılarda kimlere hesap sildirdiğimiz de ortada. Ha unutmadan Odin reisin bol bol hesapları kontrol ettiği bir server olması dileğiyle. Malum multi oynayan arkadaşlar çoğalmış.

• Server başından sonuna kadar beraber değildik belirli bir kısım krallıklar birleştikten sonrası için değil öncesi için konuşmanı önerdim herkesin oyunculuğu ortada bizim neden o tavrı takındığımızı da aslında biliyorsundur. Kafamıza göre dediğin saldırılarda kimlere hesap sildirdiğimiz de ortada. Ha unutmadan Odin reisin bol bol hesapları kontrol ettiği bir server olması dileğiyle. Malum multi oynayan arkadaşlar çoğalmış.

Odin zaten kontrol ediyor merak etme.Sadece bir şey bulamıyor.Buradan da boşa iftira attığınızı anlamanız gerekirdi.İkinci olarak kimlere hesap sildirdin biz göremedik de...Neyse kozlarımızı oyunda paylaşırız.Bize de hesap sildirin de boşa zaman harcamayalım ya :)))

• emrecdm ve diğer kuyruk acısı olanlar forumda bunu çözme şansımız yok. oyuna gelirseniz eğer onurlu bir şekilde savaşma şansı elde edebilirsiniz. burdan laf atarak bir şey kanıtlamış olmuyorsunuz..

FORUMDA DEĞİL OYUNUN İÇİNDE SAVAŞALIM?

Gerçi oyunda savaşacak olsalar forumda niye boş yapsınlar.

• Öncelikle şu çocukca sataşmaları aşmakta fayda var. Benden bahsedilmiş. Kingdoms'u her sezon oynamıyorum. Şöyle ki, birlikte oynamış olduğumuz dönemden bu yana oynamadım. Eskiden bir ekibim vardı, onlarında yaş ortalaması yüksek olduğundan dolayı iş ve aileden kaynaklı bıraktılar. Onlar bırakınca bende o yıllar bırakmıştım. Beni zaten eski jenerasyondan kalanlar varsa hatırlar, bilen de bilir. O zamanlar tek tip travian vardı. Ben KaSıRGa/BiNDeLi birliklerinde oynamış ve yönetiminde de yer almış birisiyim. Buraya eski birliklerimi, rütbemi, isimleri yazarsam uzar gider. Zaten buradakilerin eminim ki çoğu o zamanlar travian bilmiyordur. Tokatlama filan bunlar ergen ağzıyla kullanılan gülünç ve seviyesiz ifadeler. Sen kimsin ki, kimi tokatlıyorsun. Benim tek bildiğim tokatlama hazineyi tokatladığın. Bunun dışında bu tokatlama durumu alışkanlık yaptıysa bunu bilemiyorum. Şaka bir yana bizim hesap sildirme veya bunun gibi komik ve boş şeylere ayıracak vaktimiz yok. Şahsen benim yok. Buraya yorumda bulunmam bile benim için zaman kaybı. Kaldı ki bazılarının tartışma kültürü olmadığı aşikar. Hemen bir üstünlük kurma, laf sokma çabasına giriliyor. Halbuki bu tip enteresan, komik hareketlere lüzum yok.

• Ortalık yine karışmış, severim kaosu :D

Sırf bunun için TR2'ye de gelmeyi düşünüyorum.

TRx3'te empire krallığına sonradan katılmış biri olarak yazıyorum. Benim için gayet eğlenceli bir oyun oldu.

Mühendis nickli arkadaşın krallıkla olan ilgisini de gördüm.

Herhangi bir yanlışlarına şahit olmadım.

Casustur, multidir şahit olmadıkça kimseye zanda bulunamam. Lakin şu bi gerçek ki kingdomsda casusu olmayan büyük bir ekip yoktur. Yönetimin haberi olmasa bile illaki oyunculardan bazısının casusu yahut multisi vardır. Önemli olan bunlardan şüphelendiğinizde odine şikayet etmeniz. Gerçi pek işe yaramıyor da ayrı mesele.

Hasılı kelam TR2'de görüşmek üzere biraz tek tabanca tarzımızı ortaya koyalım :)

• Bekleriz gene akıncı, seninle oynamak da bizim için çok büyük zevkti gene oynamak dileğiyle. Tek tabanca olursan da saygımızı eksik etmeyiz :) server’da görüşmek dileğiyle

Brain

• Bekleriz gene akıncı, seninle oynamak da bizim için çok büyük zevkti gene oynamak dileğiyle. Tek tabanca olursan da saygımızı eksik etmeyiz :) server’da görüşmek dileğiyle

Hayırlısı bi başlayalım görüşürüz.

Siz yine de fazladan bir kare boşta bırakmayı ihmal etmeyin :)