TR2- Tur 5 - Politika/Trol/Dedikodu

• sayın moderatör okuduğunuza ayrı sevindim, konuya hakim olmanıza ayrı sevindim. evet kopyala yapıştır yaptım :) biraz eğlenelim forumda dedik. sizinde burada olup bize samimi cevaplar yazmanız çok güzel.

odinin papucunu dama attın kaos reis... ama odininde eğlencemize katılmasını hala ısrarla bekliyoruz. Odin

neandertal   Brain   Ateistİmam#TR yalnız kaos'un hesap tam fake gibi durmuyor mu :DSDF

KAOS HERHALDE TRX3 TE EN İYİ OYUNCU OYLAMASINDA SULTAN SÜLEYMAN'A OY ATMIŞ AHAHAHAHAHAHAHA

<3:saint: NEANDERTAL :saint:<3

• 07 Brain <7 Eğlence var ise her zaman buralardayım 8)

ESAS EĞLENCE KRALLIKTA SİZİ DE BEKLERİZ...

2030 - 3019 Travian Games GmbH. Tüm hakları saklıdır.

• sayın moderatör okuduğunuza ayrı sevindim, konuya hakim olmanıza ayrı sevindim. evet kopyala yapıştır yaptım :) biraz eğlenelim forumda dedik. sizinde burada olup bize samimi cevaplar yazmanız çok güzel.

odinin papucunu dama attın kaos reis... ama odininde eğlencemize katılmasını hala ısrarla bekliyoruz. Odin

neandertal   Brain   Ateistİmam#TR yalnız kaos'un hesap tam fake gibi durmuyor mu :DSDF

Kaos reis candır. Geceleri buradaysanız katılabilirim, ama ben geldiğimde herkes 5. rüyasını görüyor oluyor. ^^

--

Odin

Community Manager
    Travian Kingdoms TR

• Kaos reis candır. Geceleri buradaysanız katılabilirim, ama ben geldiğimde herkes 5. rüyasını görüyor oluyor. ^^

KONUYU AÇIŞ SAATİMİZE BAKILDIĞINDA İLK RÜYAMIZI BİLE GÖRMÜYOR OLUYORUZ

• KONUYU AÇIŞ SAATİMİZE BAKILDIĞINDA İLK RÜYAMIZI BİLE GÖRMÜYOR OLUYORUZ

Gerçekten öyle. Sabah namazına falan kalkmadıysanız başka açıklaması olamaz. Benimkini ben bulamadım ama sizin sıkıntınız nedir desem? :P

--

Odin

Community Manager
    Travian Kingdoms TR

• Gerçekten öyle. Sabah namazına falan kalkmadıysanız başka açıklaması olamaz. Benimkini ben bulamadım ama sizin sıkıntınız nedir desem? :P

Bizimkisi bir aşk hikayesi

• GECELER ÇOK SOĞUKKKKKKKKK........ :(:(

rumuz: Еy Sevgili! Sеn bаnа Kör’ԁün. Bеn isе sаnа körԁüğüm... xddsjhjasg

• GECELER ÇOK SOĞUKKKKKKKKK........ :(:(

rumuz: Еy Sevgili! Sеn bаnа Kör’ԁün. Bеn isе sаnа körԁüğüm... xddsjhjasg

ASKLŞHSJLHSFJKHLA BUNE OLUM

• EVET YINE EMPIRE DE OLAYLAR PATLAK VERDİ 2 ARKADAŞLA YOLLARI AYIRDIK...