Travian Kingdoms Topluluğu Buluşuyor!

• Arkadaşlar merhaba,

Bayramda herkes tatile gitmiyor olsa gerek. Tanışma konumuzda az çok birbirimizi tanıdıktan sonra kalanlarımız için bir buluşma planlayalım istedim. Katılmak isteyenler için aşağıdaki konuları tartışmaya başlayalım;

Hangi gün?

Bu konuda hangi gün en çok sayıda kişiye uyuyor belirlemek için ufak bir anket yapabiliriz.

Nerede?

Türkiye'nin her yerinden oyuncumuz olduğunu biliyorum ama maalesef hem en büyük şehrimiz olmasından dolayı hem de burada yaşamamdan ötürü(:saint:) İstanbul'da yapmamız gerekiyor. Benim teklifim Çamlıca Tepesi olacaktır. Bu etkinlikten sonra çekeceğimiz fotoğrafı Travian'ın hesaplarında yayınlatabiliriz. Bu sebeple güzel İstanbul'umuzun, manzarası en güzel yerlerinde bir fotoğrafımız olursa Travian sayfasında da güzel durur diye düşünüyorum. :)

Bunlar dışındaki her türlü soru ve konuşulması gerektiğini düşündüğünüz konuları, aşağıya bekliyorum. Sonrasında daha hızlı iletişim kurabilmemiz için bir de Discord kanalı açarız. Discord hesabım;

Odin#1257

--

Odin

Community Manager
    Travian Kingdoms TR

• tam ortası ankarayla istanbulun eskişehir :dddddddddddd

<3:saint: NEANDERTAL :saint:<3

• merhaba degerli travian dostları

SONKALE KRALLIGI SİS KÖYÜ İSMİM OSMAN

her ne kadar oyun format geregi rakip olsakda neticede bu oyun sanalda onanan ama en büyük degeri biz insanları tanışmasına vesile olan bir oyun
    obakımdan dost kelimesini kullandım

kazanabilir kaybedebilir yıkıla biliriz ekran içinde OYUN FORMATI herşeyi yaşana bilir
    hi,ç birşey biz insanları özdegerinden daha degerli asla degildir o bakımdan travian ailesine bu katkılarından dolayı teşekkür etmek isterim
    rakipte olsak insani kişiliklerimizin degerlerimizi kaybetmeden bu serverın tamamlanması en büyük temennimdir..

kalan zaman içinde tüm emek veren travian oyuncu arkadaşlarıba başarılar dilerim
    kazanılan kaybedilen oyun degil kazaınla dostlukların olmasıdır

MEVLANA ŞEHRİNE HEPİNİZİ BEKLERİM GÜZEL ÜLKEMİZİN ORTASI

• leo da orada olacak mı X(

Olsa da oyuncu ve görevli şapkamızı bir kenara bırakacağımız bir buluşma olacak. Smile'ı yanlışlıkla eklediniz sanırım. :)

--

Odin

Community Manager
    Travian Kingdoms TR

• Sanırım artık günü ve saati kararlaştırma vakti geldi. Bunun için etkinliğe gelecek yada gelmeyecek herkesi Discord kanalına bekliyoruz.

--

Odin

Community Manager
    Travian Kingdoms TR