Lobide Bakım

 • 16723-lobby-update-forum-jpg


  Sevgili oyuncularımız,


  27 Ağustos, 15:00 UTC + 3 tarihinde lobide güncelleme yapmamız gerekiyor. Herhangi bir kesinti yaşanmayacaktır.


  Lobide Onur Listesi

  Artık oyunların sona erdiği tüm oyun dünyaları Lobide otomatik olarak Onur Listesi'ne kavuşacak. İlk Doğum Günü dünyalarının sona ermesinden bu yana biten oyun turları hakkında bilgi toplamaya başladık. Bu yüzden onları lobide göreceksiniz!


  Bu, bazı oyun turlarının hem lobide hem de forumda iki kez listelendiği anlamına gelir. Şu andan itibaren, tüm oyun turları lobide sadece bir Onur Listesi kazanacak.


  İsterseniz, forumdaki ilgili elçilik konularında daha fazla istatistik ve bilgi paylaşmaya çekinmeyin. Elçilik kısmı aynı zamanda lobide yorum yapılamadığından kazananları tebrik etme yeri.


  16726-button-hall-of-fame-lobby-jpg  Onur Listesindeki Kişisel Veriler

  • Lobi Onur Listesi'nde gösterilen kahraman görüntüleri kalıcıdır. Bu, daha sonra kahramanınızın görünümünü değiştirseniz bile, listede aynı kalacağı anlamına gelir.

  Oyuncu ismi: Oyun turundaki ismini göstereceğiz. Üzerine bir fare ile gelindeiğinde listelenen bir oyuncunun hesap adını görüntüleyebilirsiniz. Bu hesap adı, daha sonra değiştirirseniz değişecektir. Ayrıca, GSYİH’nizi doğru kullanmak ve tam bir silme işlemi yapmak istiyorsanız, adı anonim yapacağız.

  Kahraman ekipmanı: Görüntülenen kahraman ekipmanı, kahramanın, oyunun tam sonunda ne ile donatıldığının bir görüntüsüdür.


  16725-hof-in-lobby-hero-jpg


  Lobi'deki farklı Doğum Günü Dünyaları Onur Listelerini şimdi karşılaştırmak ister misiniz? Gece ateşkesi, Hızlı ve Standart dünyalar arasındaki farkları gördünüz mü?


  Bizimle burada paylaşın! Onları okumak için sabırsızlanıyoruz.


  Travian Kingdoms Ekibiniz

  --


  Odin


  Community Manager
  Travian Kingdoms TR