Lobide Onur Listesi - Tartışma Konusu

• Sevgili oyuncularımız,

Yeni güncelleme ile ilgili tüm yorumlarınızı ve geri bildirimlerinizi bu konu altından gönderebilirsiniz.

--

Odin

Community Manager
    Travian Kingdoms TR

• Oyuna daha çok oyuncu çekecek ve var olan oyuncuların beklentileri, istekleri dururken gereksiz bir güncelleme ile "bakın oyunu hala güncel tutmaya devam ediyoruz" mesajı.

TK ölüyor...

• Oyuna daha çok oyuncu çekecek ve var olan oyuncuların beklentileri, istekleri dururken gereksiz bir güncelleme ile "bakın oyunu hala güncel tutmaya devam ediyoruz" mesajı.

TK ölüyor...

Aslında lobiden oyun dünyası sonunda bu listeye hemen erişebiliyor olmak da oyuncularımızdan gelen bir talepti. Bunu lobiye entegre ederek ve otomatik oluşturulmasını sağlayarak bunu yerine getirmeye çalıştık. ?(

Fakat bahsettiğiniz amaca hizmet edecek önerilerinizi de bekliyorum. :thumbup:

--

Odin

Community Manager
    Travian Kingdoms TR

• Merhaba,

Öncelikle Akıncı arkadaşın dediğine kesinlikle katılıyorum.

Şimdi asıl mesele şu ki krallıklar istedikleri kadar oyuncuyu bünyesine katabiliyor ve serverler de hiç rekabet olmadan oyun kazanılıyor. Oyunun başında 15 kişilik ekiple gelen oyuncular diğer oyuncuları da bünyesine çekip oyunu ilk ay kapatabiliyor. Bu duruma çözüm olarak ne önereceğimi soracak olursanız. Krallıklara oyuncu sınırlaması getirilsin. Örneğin: 1 Kral + 2 darabeyi + 30 oyuncu ve krallıklar birleştiğinde bu sayı 2 Kral + 4 darabeyi + 60 oyuncu şeklinde olabilir. Önceden bu oyunu oynarken 5-6 krallık savaşıyordu rekabet vardı keyif vardı oyunda. Şimdi herkes tek çatı altında birleşip direk oyunu kazanabiliyor. Bundan nasıl keyif alıyorlar inanın bilmiyorum. Farmville oynuyor adamlar askeri kesilmeden server bitiren oyuncular var.

Kolay Gelsin.