İsminiz nereden geliyor?

• Merhaba,

Herkes oyun ve forum içinde bir isim(nickname) belirliyor. Bazıları bunları sadece rastgele bir kelime olarak seçse de bazıları üzerine düşünüp kendisiyle ilişkisi olduğunu düşündüğü bir isim seçiyor.

Benim ismim, bir çoğunuzun da tahmin ettiği gibi, İskandinav mitolojisindeki en büyük Tanrı olan Odin'den geliyor. Savaş ve bilgelik tanrısı olarak bilinir. Tek bir gözü vardır. Diğer gözünü Bilgelik Kuyusundan içebilmek için feda etmiş ve sonsuz bilgi elde etmiştir. Discord'ta ve diğer tüm platformlarda kullandığım profil fotoğrafı da bunu resmeden güzel resimlerden biri:

&thumbnail=1

Peki sizin isminiz(nickname) nereden geliyor:?:

--

Odin

Community Manager
    Travian Kingdoms TR

• nick ve şifrelerimi anlık olarak yanımda olan cisimlerin isimlerinden seçerim. daha doğal, samimi geliyor bana :)

Kendimi gördüm bir an :D

Orta yakın bir zamanda diyebilirim biraz karmaşık ve zor bir durum yaşadım. Nick seçerken de aklıma geldi ve Kaos ismini koydum.

TDK'ya göre; Evrenin düzene girmeden önceki biçimden yoksun, uyumsuz ve karışık durumu anlamına geliyor.

• ben ısmımı ılk kez wow ( world of war craft )oynarken kullanmaya basladım pek cok onlıne oyunda oynadıgım esnada bu ısmı kullanırım ve en sevdıgım nıck name dır . dıp note : wow bırakalı 10 sene oluyor bu ısım yaklasık olarak 15 senelık :D

• kerata (ayakkabı gıyerken kullanıdıgınız alet )yanı araya gıren anlamında bundan 10 sene kdr once eskı travıanda araya cok guzel asker atıyorum abılerımız takmıstı bu adı 17 de canakkaleden gelıyo :)eskıden ne kılıt atrdık be nerde tırsak cızmesı fln yoktu

• BORA ismimdir; anlamını çok severim ''Araziden çıkan şiddetli rüzgar''. kral ise anlamı büyük önem taşır.. oyuna başladığımdan beri 8 sene oluyor oyundaki arkadaşlarımın verdiğim lakaptır.. :)

• yıllar öncesinde sene 2009 2010 traviana ilk basladigim zaman bir abi vermisti bana bir hesabini nick adı raiderdi klasik travianda destekleriyle bir wowu devirmistim allah rahmet eylesin o gunden beridir tüm hesap ana isimlerim raiderdir ama hala ne oldugunu bilmem :(

• Age of mythology oynayan herkesin bileceği gibi Arkantos Hero tanrılar için hizmet eden ve Kronos'un Tartarusun kapısından çıkmasını engellemek için görevlendirilmiş bir baş kahraman.

Arkantos 14 yaşından beri atlantisi savunuyor. hikayemiz poseidon heykelinden Tridentin çalınmasıyla başlıyor, süre gelen maceralarda Arkantos Önce Yarı tanrı (Uber) ardından Atlantisin kaybolması yıkılmasıda diyebiliriz bundan duyduğu öfkeyle kendini gerçek bir tanrıya dönüştürdüğü efsane bir senaryodur :) Thanks Athena

Bir sevdadır Mythology Odin Loki Thor Ra İsis Set Zeus Hades Poseidon :) Kronos Oronos Gaia

• des ingilizce yok edici destroyer den gelme TUR malumunuz TÜRKİYE ikisi birleşince bu kelime ortaya çıkıyor.ayrıca padişah dizilerindede oldukça duymuşunuzdur bu adı desTUR bu oyunun PADİŞAHI geliyor