DEPO VE AMBAR

• Merhaba,

Bu konuyu daha önce başka konuların altında basit bir şekilde üstü kapalı açtıklarını biliyorum. Fakat bir daha herkesin desteğiyle bu konunun altında fikrimizi açık açık duyuralım ve artık yaptıralım diyorum.

Konu basit Merkez köyde ilk depoları 20 yaptıktan sonra BÜYÜK DEPO ve BÜYÜK AMBAR kurulabilsin. Ne gibi bir yararı olacak derseniz merkez köyde sınırsız hammdde seviyesi artırılabilir. Fakat 18. seviye yapmak için 8 tane depo ve 5 tanede ambar istiyor. 19. seviyeden bahsetmiyorum bile 13 tane depo ve 8 tane ambar istiyor. Yani 21 tane bina alanı demek oluyor. Bizim 20 tane bina alanımız var ve depoları kurmak için merkez binasını da bu 20 içinde saymamız gerekiyor. :) 19. seviye için köyde yer yok ama 20. seviye için ne kadar hammadde istediğini bile yazmışsınız :)

Hammdde alanlarını yükseltmek için yazmıyorum. Önceki oynadığım serverde 4 tane ambar kurdum 320k kapasitesi vardı tahılım -80k olduğu için gece bile kalkıp asker beslemem gerekiyordu ve 4 tane bina alanını kapatıyor. Büyük depo olsa 2 tane kursam sabaha kadar idare edebilirim.