Travian kingdoms oyunu 6 HAFTADIR İOS da açılmıyor?

• Yaklaşık 6 haftadır oyuna giremiyoruz. İphonelar için telefondaki uygulama çalışmıyor..

Biz 6 haftadır kingdoms ekibi bizler için uğraşıyor çalışıyor ama düzeltemiyorlar sanıyoruz. ALAKASI YOK! YAKIN BİLE DEĞİL.

Oyunun çalışmadığından haberleri yokmuş ?(

Kimsenin ilgilenmemesi, haberinin dahi olmaması benim için üzücü bir olay oldu, kingdoms için ise çok çok daha üzücü.

ilerde editleyip kaç günde düzelttiklerinide yazıcam.

oyuna yeni başlayanlar için özel 'kingdomsa neden başlanmamalı' adlı başlangıç paketi gibi post. Eleştirel post..

oyun içi bildirim must be like:

+ oyun 6 haftadır açılmıyor..

- nasıl açılmıyor?

+ vallahide billahide açılmıyor.

- kapat aç bi telefonu açılır kardeşim! telefonunda bozuk olabilir! prof bi ekibiz yanlış olmaz bizde!

+ abi bir tek bende değil bu sorun 80 kişi aynı sıkıntıda

- kardeşim niye haber vermiyorsunuz düzeltirdik.

+ oyunun açılmadığınıda farkedersin sandım abi??!?!11

- ............

yazılım sürümü: İOS 12.4.1

• bende açılıyor
    TELEFON : NOTE 5

iyi forumlar.

<3:saint: NEANDERTAL :saint:<3

• Merhaba,

Ekibimiz hataları düzeltmek için her zaman çalışıyor fakat bazen telefona yada ios sürümüne has bazı hatalar da olabiliyor.

Siz her halukarda karşılaştığınız her sorunu bize bildirebilirseniz çok memnun oluruz. :)

--

Odin

Community Manager
    Travian Kingdoms TR

• Oyunu mobilde, uygulamadan açmaktansa tarayıcıdan masaüstü şeklinde açmak çok daha başarılı. Özellikle mobil uyugulamadaki geçişlerde, her seferinde verilerin güncellenmesi çok uzun sürüyor. Ben yaklaşık 2 aydır mobilde, ne kadar WEB sürümü de mobile çok uygun olmasada, WEB sürümünden çok hızlı ve akıcı şekilde hallediyorum. Ancak o da o kadar kolay olmuyor. Travian Ekibi ne kadar Travian Legends'tan sonra daha iyi bir oyun ortaya sunmaya çalışsada teknik olarak çuvallamış. Çünkü Travian Legends'ta gerek düşük internet seçeneği ile gerek, normal şekilde, ticaret yolu olmadan mobilde 16 köye daha kolay bakıyordum. Nacizane tavsiyem, oyuna girerken Travian Legends gibi düşük grafikli mobile uygun seçenek getirilmesi.

(Bir Programcı Olarak Mobil uygulamanın genel tasarım hatlarının son derece başarısız olduğunu da belirtmeden geçemiyecem)

İyi Forumlar

• Oyunu mobilde, uygulamadan açmaktansa tarayıcıdan masaüstü şeklinde açmak çok daha başarılı. Özellikle mobil uyugulamadaki geçişlerde, her seferinde verilerin güncellenmesi çok uzun sürüyor. Ben yaklaşık 2 aydır mobilde, ne kadar WEB sürümü de mobile çok uygun olmasada, WEB sürümünden çok hızlı ve akıcı şekilde hallediyorum. Ancak o da o kadar kolay olmuyor. Travian Ekibi ne kadar Travian Legends'tan sonra daha iyi bir oyun ortaya sunmaya çalışsada teknik olarak çuvallamış. Çünkü Travian Legends'ta gerek düşük internet seçeneği ile gerek, normal şekilde, ticaret yolu olmadan mobilde 16 köye daha kolay bakıyordum. Nacizane tavsiyem, oyuna girerken Travian Legends gibi düşük grafikli mobile uygun seçenek getirilmesi.

(Bir Programcı Olarak Mobil uygulamanın genel tasarım hatlarının son derece başarısız olduğunu da belirtmeden geçemiyecem)

İyi Forumlar

Kesinlikle çok haklısın. güzel tespit, uzunca yazıp detaylıca bilgilendirdiğin için çok sağol.

Bunu zaten bir kere telefondan oyuna girip biraz kurcalayan herkes bütün hataları farkeder. sorun kingdoms ekibinin oyunla ilgilenmiyor olması gibi gözüküyor.

Oyunun açılmadığından haberi olmayanlar buglar için ticket atmamızı istiyor. bunun yerine bir kere oyuna girmeleri yeterli!

• bunlar oyunu karalıyor yetkililer nerdesiniz seri ban çekin

• neandertal sabah oyun push bildirimi geldi mi sana? :P 20 tane saldırı yedin sıfırlandın. bütün emeklerini, rekor ordunu kesmediler mi?

test server çöktü kendi wowunuza deflerinizi atabildiniz mi? wowa def atmaya çalışanlar atamadılar dimi? wowunuzda yıkıldı.

ticket atıyoz everythings seems alright diyor, aynen georgi kankam everything is alright.

Oyunu karalamıyoruz Erayım, oyunun hatalarından bir haber millet. rekor ordunu ve wowunu oyunun hatalarını kullanan rakibin yıktı.

az sesin çıksın emeklerine sahip çık.

• SES SİSTEMİNE BAĞLI TELEFON GELMEDİ BİLDİRİM FALAN YOK CADILAR BAYRAMI SERVERİ O SERVERİ BU SERVERİ

• Kesinlikle çok haklısın. güzel tespit, uzunca yazıp detaylıca bilgilendirdiğin için çok sağol.

Bunu zaten bir kere telefondan oyuna girip biraz kurcalayan herkes bütün hataları farkeder. sorun kingdoms ekibinin oyunla ilgilenmiyor olması gibi gözüküyor.

Oyunun açılmadığından haberi olmayanlar buglar için ticket atmamızı istiyor. bunun yerine bir kere oyuna girmeleri yeterli!

Merhaba,

iOS uygulaması çalışmakta ve oyun açılmaktadır. Sizin girememenize sebep olan sorun hakkında yardımcı olabilmemiz için bize yardım merkezinden ulaşabilirsiniz.

--

Odin

Community Manager
    Travian Kingdoms TR

• androidden bahsediyorum ben de bildirimler gelmiyor :Ddd