Tr2 Oyuncu Röportajları

• Ep9fCZ.png

30 Temmuz’da açılan TR2 sunucusunda aktif olarak oynayan krallardan ve oyunculardan sizler için bilgiler sızdırdık.

Sizde serverda ki gidişatı ve oyuncularımızın düşüncelerini duymak istiyorsanız röportajlarımıza göz atın.

mxFPHp.png

wAmk8r.gif

q7Ytou.gif

The post was edited 1 time, last by Kaos ().

• fxSJEU.png

wAmk8r.gif

q7Ytou.gif

The post was edited 1 time, last by Kaos ().

• EhJhZn.png

Bu güzel sohbetler için yardımcı olan arkadaşlarımıza teşekkür ederim. 😊 Sizler de görüşlerinizi bildirmek için yorum yapabilirsiniz. bCi7dV.png

Tüm oyuncularımıza başarılar dilerim :thumbsup:

• mangala gelcem ben de istiom tren garından alırsınz

<3:saint: NEANDERTAL :saint:<3

• ozan ifşa izle, mert ifşa izle, seri izle, full HD izle, 1080P izle.

konuşmaları foruma aktaracağınızı bilmiyorduk. Kaos reis demedi bize =O kendi stratejilerimizi herkese ifşa etmiş olduk :huh:

• ozan ifşa izle, mert ifşa izle, seri izle, full HD izle, 1080P izle.

konuşmaları foruma aktaracağınızı bilmiyorduk. Kaos reis demedi bize =O kendi stratejilerimizi herkese ifşa etmiş olduk :huh:

burası oyun forumuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

• kaos reis eğitimini A-Haber de yapmış sanırım. hiç bir eleştirim yayınlanmamış bu arada

oy aman dikkat et riskli bu :dd

• Röportaj/sohbet yaptık. Oyun için şikayet ya da geri bildirimlerinizi duyurmak için iletişime geçmedim :)

Lakin her zaman tüm oyuncularımızın aklında bulunsun; şikayet ya da istek/öneri için discorddan ya da özel sohbetten bana ulaşabilirler :thumbup:

• Rakip olarak Ejderya birliği demişsiniz.Teşekkür ederim ama lakin bizim trx deki ekibimiz toplama bir ekipti.Dediğiniz gibi siz üniversite öğrencisiydiniz.Ben koskoca krallıkta yanımda 2 3 kişiyle ilgilenmeye çalıştım.E maillerde hesapları toparladım.Tek başıma elimden bu kadarı geldi.Yapabileceğimin maximumunu o serverde çıkarttım TEK kişi :) Trx3 cidden psikolojimi bozan ve zamanımı çalan bir server oldu.Dileriz ki adil şartlarda savaşılsın.Tüm Birlikler bir birliğe karşı savaşmasın.

DİP NOT=konu hakkında görüşmek isteyen ulaşabilir.

• Rakip olarak Ejderya birliği demişsiniz.Teşekkür ederim ama lakin bizim trx deki ekibimiz toplama bir ekipti.Dediğiniz gibi siz üniversite öğrencisiydiniz.Ben koskoca krallıkta yanımda 2 3 kişiyle ilgilenmeye çalıştım.E maillerde hesapları toparladım.Tek başıma elimden bu kadarı geldi.Yapabileceğimin maximumunu o serverde çıkarttım TEK kişi :) Trx3 cidden psikolojimi bozan ve zamanımı çalan bir server oldu.Dileriz ki adil şartlarda savaşılsın.Tüm Birlikler bir birliğe karşı savaşmasın.

DİP NOT=konu hakkında görüşmek isteyen ulaşabilir.

tr3x'e biz 5-6 kişi başladık diğerleri bizim için de toplamaydı. hatta bu sebeple ben kral değildim çünkü empire olarak oynamayı bile düşünmüyorduk. öylesi bir server bir daha gelmez zaten ilker boşver :D hem siz hem biz rekabet olarak zirvede bırakacaktık o server

Brain

• tr3x'e biz 5-6 kişi başladık diğerleri bizim için de toplamaydı. hatta bu sebeple ben kral değildim çünkü empire olarak oynamayı bile düşünmüyorduk. öylesi bir server bir daha gelmez zaten ilker boşver :D hem siz hem biz rekabet olarak zirvede bırakacaktık o server

valla ben ozana server başı açık açık dedim.ortak kişiler var gelin anlaşma yapalım server sonuna kadar beraber gidelim kim iyiyse alsın dedim.ss ler elimde mevcut istersen atayım.ama ozanın pek niyeti yokmuş o 750 hazine olayında kalmış sanırım. :(

• valla ben ozana server başı açık açık dedim.ortak kişiler var gelin anlaşma yapalım server sonuna kadar beraber gidelim kim iyiyse alsın dedim.ss ler elimde mevcut istersen atayım.ama ozanın pek niyeti yokmuş o 750 hazine olayında kalmış sanırım. :(

biliyorum zaten oyunun başından sonuna kadar yönetimdeydim. size oyun sonuna kadar dokunmayabilirdik belki ama andora olayını saklamanız o işi bitirdi güzel de oldu zekvli bir galibiyet aldık.

Brain