Telefonda Oynayamamak...

• Malesef hesap silme kararı almış bulunuyorum. Eski travianın telefon uygulaması yoktu ama tarayıcıdan gayet rahat oynanırdı. Kingdomsu telefon tarayıcısından oynamak çok mümkün ve mantıklı görünmüyor. Uygulamasının ise, gerek bu forumda gerekse play storedaki yorum ve puanlamalardan da anlaşılacağı üzere (ki bu forumda mobil oynanırlığı üzerine başlıklar 2015te başlamış, store puanı da 2lerde geziyor) çözüm beklediği görülüyordu. Bırakın çözümü beklemeyi store yorumuma cevap dahi eklememişler, malesef çözümünün de 1 senelik oyun sürecinde geleceğini düşünmüyorum. Hazır eski oyunun yeni serverı açılmışken özüme, mutlu olduğum yere dönmenin zamanıdır... Tarayıcıdan ve çok veri kullanmadan doya doya basit ama kullanışlı oynarım daha iyi. Umarım bu oyunda eksiklerini kısa sürede tamamlar, her şey için teşekkürler...

Faydası olur mu bilmem ama storeda sıraladığım mobil uygulama eksiklerini kendime göre sıralayayım:

1. Pazarda miktarları rakam tuşlayarak daha rahat olurdu yazmak. Kaydırmalı işkence elini ekrandan çekince değişiyor miktar.

2. Depo- ambar üstüne dokununca dolma süresi çıkmıyor.

3. Uygulama arada bir süre donuyor.

4. Kart oyunu uygulamada oynanamıyor.

Her şey gönlünüzce olsun

• Merhaba,

Geri bildirimleriniz için çok teşekkür ediyorum. Bunları ekibimiz ile paylaşıyorum.

Mobil uygulamamız geliştirilmeye devam ediyor ve sürekli olarak güncelleme yayınlıyoruz. Yeni güncellemelerimiz ile tüm eksikleri gidermeyi hedefliyoruz.

--

Odin

Community Manager
    Travian Kingdoms TR