Oyuncu Anketi

• Survey-2019-forum-en.jpg

Sevgili oyuncularımız,

Lütfen oyunumuzu iyileştirmemize yardımcı olun ve oyuncu anketimize katılın. 26 Kasım Salı 14:00 GMT+3 ile 28 Kasım 14:00 GMT+3 arasında doldurabilirsiniz.

Ankete katılın(İngilizce)

Zaman ayırdığınız ve Travian Kingdoms'ı geliştirmemize yardımcı olduğunuz için teşekkür ederiz!

Travian Kingdoms Ekibiniz

--

Odin

Community Manager
    Travian Kingdoms TR

• oyun güzel sadece npc çevrim altını çok fazla 1 olması lazım birde tr3 versiyonundaki gibi npc ile asker yapmak için hazır madde misal kılıçlı yapıcaksam kılıçlıyı seçtiğimde ne kadar kılıçlı yapabiliyorsam yapması lazım ingilizcem yok bunlarıda türkçe bilene çevittireceksiniz

goglede çevirdim ama ne kadar

The game is nice just npc cycle gold should be more than 1 birde like tr3 version of the soldier with npc ready to make the example of sword yapıcaksam I choose how much sword I need to do if I can

• Firstly i like your new version(for me its new) travian kingdom, who was player of your old version(travian legend).

The answer is how i decide play again the game after years , i can use your mobile app. But its so useless. And actually we need a pc for playing the game. This is huge problem I think.

And the second problem which is I can see; players location in map. transport system is so bad. the players cant find the players could be fight in short time.

And also we couldnt go your survey site. this is a mistake for you.

Thank you for attention. Good night.

• mobile önem vermelisiniz çok fazla eksiği var yağma atmak bile zor mobilde. krallıga gelen saldırılar gözükmüyor daha nice eksik var.kahramanın üretim statını telefondan geliştiremiyoruz mesela.

• Code
    1. PC version with mobile program is very different. mobile program should be developed. There must be a kidnapping in the central village. At auction, the product is bought from us very cheaply. Very expensive sold.
  • Code
    1. In order to enjoy the game you need to increase its visuality. It can be a bit cheaper to need to pay too much money to get gold. Per capita national income of countries can be taken as criteria. In addition, the mobile application needs to be developed urgently.
  • Oyundan keyif alabilmek için görselliğini arttırmak gerekiyor. Altın almak için çok fazla para ödemek gerekiyor biraz daha ucuz olabilir. Ülkelerin kişi başı milli gelirleri kriter olarak alınabilir. Ayrıca mobil uygulamanın acilen geliştirilmesi gerekiyor.

Teşekkürler.

• Öncelikle iyileşme gereken yer mobil versiyondur. Çok ağır ve bilgisayardaki gibi aktif kullanım söz konusu olmuyor. Başka bir konu ise oyun daha çok altın odaklı olmaya başladı. Paran varsa oyunda güzel ilerliyorsun yoksa kendi yağında kavruluyorsun. Görevlerden gümüş kazanıp npc yapmak istiyoruz ancak npc de çok pahalı. Benim önerim günlük görevlere sadece gümüş değil npc kartı, hammadde sandığı gibi özelliklerin gelmesi. Kolay gelsin

• Eski oyunculardanım tekrar geri dönüş yaptım ama beklediğim gibi değildi. Özellikle mobili hiç beğenmedim. Altın fiyatları çok uçuk böyle devam ederse oyuncu kaybedersiniz diye düşünüyorum.

• Öncelikle yapılan bir saldırı ya da maceranın belirli bir süreye kadar geri döndürülmesi olmalı. Kahramanı ya da askerleri gönderen birine, hedefine gideceği sürenin dörtte üçü kadar bir süre içerisinde kararından dönme hakkı tanınmalı.