Překopání systému relokace - část první

 • menhir-era-forum.jpg


  Vážení hráči,  ještě jednou děkuji za to, že jste nám poskytli zpětnou vazbu ohledně funkce menhir (relokace) a zejména za účast v diskusi o úpravě této funkcionality. [Diskuse] Přemístění - Menhir Era 2.0 Vzhledem k tomu, že v současné době upravujeme koncept odpovídajícím způsobem a je stále v nedokončené podobě nemůžeme úpravy nasadit ihned - proběhnou tedy změny na které se hráči doptávali. Jsme si vědomi určitých nedokonalostí a budeme je napravovat.
  Na druhou stranu nechceme, abyste všichni už tak dlouho čekali. To je důvod, proč zprovozníme generální opravu menhirů již částečně do nových herních světů, které začínají.  Protože Halloweenský speciální svět dokázal, že mlha je pro hru přínosná, začneme touto částí ( i když s implementací mlhy budou začátky kol trochu výkonnostně pokulhávat) - co tedy bude upraveno?


  +++


  Oblast kolem divů světa


  Nebude možné se tam přesídlit(menhirem), pouze se usadit. Mlha zůstane do konce herního kola, aby bylo toto omezení viditelně označeno.


  Velikost 13² dlaždice mapy = kvadrát s poloměrem 7 polí kolem divu světa  +++  Znovu opakujeme, že v zamlženém území neexistují žádná zvláštní pravidla jako tomu bylo u comx5. Tyto vylepšení byly součástí Halloweenského speciálu. Protože tuto novou funkci budou mít pouze nové herní světy, jedná se o oznámení, nikoli o kompletní changelog.  Tuto funkci získají pouze nové herní světy !


  Další změny v relokaci budou oznámeny brzo -> reagujeme na vaše připomínky a náměty :-)  S přátelským pozdravem,


  Váš tým Travian Kingdoms


  P.S.: Hanba těm, kteří tuto funkcionalitu nikoliv využívají, ale zneužívají - "to že můžeš, neznamená, že by si měl".