Yer Değiştirme revizyonu - Bölüm I - Sis

• menhir-era-forum.jpg

Sevgili oyuncularımız,

menhir özelliği hakkında bize geri bildirimde bulunduğunuz ve özellikle revizyon konusundaki tartışmalara katıldığınız için tekrar hepinize teşekkür ederiz. [Tartışma] Yer Değiştirme Revizyon - Menhir Dönemi 2.0

Şu anda konsepti buna göre ayarladığımızdan dolayı, bu halen devam etmekte olan bir çalışma yani henüz tamamlanmadı.

Öte yandan, artık hepinizin bu kadar beklemesini istemiyoruz. Bu nedenle menhir'i yeni başlayacak oyun dünyalarında kısmen yayına alacağız.

Cadılar Bayramı Özel, Sis'in oyun için faydalı olduğunu kanıtlamasından ötürü şu şekilde başlayacağız:

+++

Dünya harikaları etrafı

Oraya taşınmak mümkün olmayacak, sadece yeni yerleşim mümkün. Sis, bu kısıtlamayı göstermek için oyunun sonuna kadar kalacaktır.

13 m² büyüklüğündeki harita alanı= Dünya Harikası etrafında 7 kare yarıçapında bir alan.

+++

Lütfen comx5'teki gibi özel kurallar olmadığını unutmayın. Onlar Cadılar Bayramı özelin bir parçasıydı. Sadece yeni başlayacak oyun dünyaları bu yeni özelliğe sahip olacağından, bu bir duyurudur, değişiklik günlüğü değil.

Biliyoruz, çok kısa bir zaman kala haber verdik. Ancak oyuna sisin dahil edilmesinin fayda sağlayacağına inanıyoruz.

Saygılarımızla,

Travian Kingdoms Ekibiniz

--

Odin

Community Manager
    Travian Kingdoms TR

• yer değiştirme ile ilgili bir sorunum var henüz tek köy var iken bir birliğe katıldım yer değişikliği oldu şimdi başka bir birliğe katılmak istiyorum fakat yer değişimi olmuyor bunun bir çözümü varmı

• yer değiştirme ile ilgili bir sorunum var henüz tek köy var iken bir birliğe katıldım yer değişikliği oldu şimdi başka bir birliğe katılmak istiyorum fakat yer değişimi olmuyor bunun bir çözümü varmı

Ancak tek köyünüz varken bu değişikliği yapabilirsiniz.

--

Odin

Community Manager
    Travian Kingdoms TR