UNTOLD (COM)

 • Öncelikle konumuza hoşgeldiniz.TR oyun dünyalarında KUZEY ve WAR isimleri ile boy gösterip zaferler aldıktan sonra, COM1 oyun dünyasında UNKNOWN isimli birliğimiz ile bulunmuştuk.Oynadığımız oyun dünyalarında oyun etiğini sürdürüp,az kişi ile çok iş başarmak için elimizden geleni yapmaya çalıştık.Kimi zaman sevindik,kimi zaman yorulduk,kimi zaman da üzüldük ama biz oynadığımız oyun dünyalarında rakiplerimiz saygısını kazanıp,eğlenmeyi başarabildik.


  Sıfırdan bir oluşum ile oyun etiğine sahip olan,kişisel çıkarları bir kenara bırakıp birlik çıkarlarını düşünmekten vazgeçmeyen,oyun dünyasının başından sonuna kadar mücade eden,oyundan zevk almayı,gerektiğinde yorulmayı,uykusuz kalmayı ve yıkılmayı göze alan,60-65 kişilik bir ekip oluşturup Mart ayında başlayacak COM oyun dünyasına başlamayı hedefliyoruz.


  Daha önce bizlerle birlikte oynamış,rakip olmuş veya bizi ilk kez duyan herkesin birliğimize başvurmasından mutluluk duyarız.Başvuran herkes ile birebir iletişim kurup olumlu veya olumsuz geri dönüş vermeye çalışacağız.Bahsettiğimiz gibi belli bir oyuncu sayısı sınırı belirlediğimiz için biraz seçici olmak zorundayız bundan dolayı başvurularına olumsuz dönüş yapacağımız kişilerin(daha önce beraber oynadığımız kişiler de olabilirler) bizlere kırılmamasını temenni ediyoruz.


  Bizim UNTOLD olarak bizimle oynayacak arkadaşlara oyundan oynadıkları süre boyunca zevk alacaklarını,kendilerini geliştirebileceklerini,oyunun her aşamasında kendilerine güvenileceğini ve krallığın yaptığı her organizasyona direk katılacaklarını(örnek olarak,bazı birlikler operasyonlarda oyunculardan şifre toplayıp saldırılarını atıyorlar.Bizim birliğimizde her oyuncunun kendi saldırısını atabileceğine güvenimiz vardır)ve her bir kişiye ayrı ayrı değer verileceğinin garantisi veriyoruz.


  UNTOLD olarak başvuru yapacak kişilerden başvuru yapmadan önce bazı ön şartlarımız olacak ki bu ön şartlar hem sizlerin hem bizlerin ileride sıkıntı çekmemesi içindir.


  ----> Oyun etiğine sahip olan bir birlik olduğumuz için multi kullanımını,hakareti ve hesap paylaşımına izin vermiyoruz.

  ----> Bu oyunu kimse dört dörtlük oynamıyor ve oyunun her noktasını bilmiyor bunun için herkesin gelişime açık olması lazım.

  ----> Herkesin oyundaki askerini,köyünü,hamını,tarlalısını kendisinin olarak görmeyip,kişinin tek başına bu oyunda bir anlam ifade etmediğini anlayıp birliğin önemini,anlamını idrak etmesi ve kişisel çıkarları bir kenara bırakıp birlik için oynaması gerekir.

  ----> Birlik olarak oynanabilir en iyi sistemi oluşturmaya çalışıyoruz ve birliğimize katılacak kişilerden bu sisteme uymalarını bekliyoruz.
  ----> Birlikteki herkesin empati kurabilmesini ve hoşgörülü davranmasını bekliyoruz.
  ----> Daha önce başka oyun dünyalarında savaşmış,tartışmış arkadaşların geçmişi bir tarafa bırakıp geleceği düşünmeleri ve birlik çatısı altında aynı amaca yönelmelerini rica ediyoruz.Kimse kimseyi sevmek zorunda değildir ama herkes birbirine saygı duymalıdır.
  ----> Uzun bir maraton olacağı için bu maratona bizimle birlikte başlayacak arkadaşların maratonu yarı yolda bırakmaması gerekir.Bunun için başvuracak arkadaşlardan ricamız gerçekten kendinizi minimum 150 günlük bir sürece başlayacak durumda görüyorsanız başvurmanız.Oyunu yarıda bırakan arkadaşlar sadece kendi emeklerine zarar vermiyorlar,aynı anda birliğin tüm dinamiklerini değiştiriyorlar.Özellikle UNTOLD için her oyuncu birer kolondur.Bir oyuncunun eksilmesi büyük kayıp demektir.

  ----> Ve son olarak herkesten bireysel olarak başvurmasını rica ediyoruz.Bazı arkadaşlar grup olarak bu oyunu oynuyorlar onlara saygı duyuyoruz fakat başta da dediğimiz gibi belli bir oyuncu sayısı ile oynamak istiyoruz ve bunun için grup olarak alım yapamıyoruz.


  Bu ön şartları kendinde gören herkesin başvurularını bekliyoruz.Daha detaylı oyun hakkında konuşmaları bireysel görüşmelerde yapmayı planlıyoruz.Daha önce deneyimlemediğiniz bir ekip oyun deneyimi sizlere sunmak,beraber COM oyun dünyasında eğlenip,savaşmak dileğiyle.Başvurmayı düşünen veya düşünmeyen herkese zamanlarını ayırdıkları için teşekkür ederiz. Bir nevi UNKNOWN UNTOLD olarak diriliyor diye biliriz :)


  BAŞVURU LİNKİ :  https://forms.gle/axny54UMQXmGiFbs6


  #reassemble


  LovëGood & Elerossë & Bay Tavşan