Bilmece Yarışması! - 1. Gün

• ilk önce fareyi karşıya geçiri sonra ayı geçiri dönerken fareyi tekrar karşıya geçiri ordan tahıl karşıya geçiri dönüp fareyi karşıya geçri

GİYOTİN

TRX3

• Önce Sıçanı Karşıya Geçiririm. Sonra Geri döner ve ayıyı karşıya geçiririm. sonra sıçanı alıp geri getiririm ve Tahılı alıp karşıya geçiririm. sonra geri gelir sıçanı alır karşıya geçiririm ve hepsi karşıya geçmiş olur

• ilk olarak sıçan karşıya geçirilir.

sonra adam geri döner ve tahıl çuvalını alır.karşıya geçer.

geri dönerken sıçanıda yanına alır ve geri döner.

sıçanı ilk adada bırakır ve ayıyla beraber karşıya geçer.

ilk sahile boş olarak döner ve sıçanı alır,karşıya geçer..

taşıma işlemi tamamlanır.

TRX3

Black

• ilk önce köylü tahıl ile karşıya geçecek, daha sonra geri dönüp ayıyı alacak ve karşıya geçirecek. Sonra yine dönüp sıçanı karşıya geçirecektir. Hepsi gözetimde olduğu için kimse birbirine yemeyecektir. :)

• önce sıçan ile köylü geçirilir ve geri dönülür daha sonra geri gelinip ayı alınır karşıya geçirilir ve sıçan geri alınır ayı yalnız bırakılır sıçan ile köylü geri döner ve sıçanı indirir tahılı alır sıçan tek kalır tahılla ayının yanına döner daha sonra dönüp sıçanı da alıp karşıya geçirir bu sayede hepsi geçer

oyundaki nickim Six69Nine tr3x

• GLADIATURK

tr3x

karsıya önce fareyi geçirir. Karşıda bırakır..

geri döner Ayı yı karsıya geçirir.. karsıdaki fareyi alarak geri döner..

Fareyi bırakıp tahılı alır karsıya götürür..boş döner ..

en son fareyi tekrar alır karsıya geçer..

• Merhaba.

Aragorn ben. Trx3 serverından.

Önce sıçan götürülür.Ayı ile tahıl kalır.

Daha sonra tahıl götürülür sıçan geri getirilir.(tahıl kalır)

sıçan bırakılır.ayı götürülür (ayı ıle tahıl kalır)

sıçan götürülür.

• * Sıçan nehrin karşısına geçirilir.

* Geri dönülür.

* Tahıl çuvalı nehrin karşına geçirilir.

* Sıçan ile geri dönülür.

* Ayı nehrin karşısına geçirilir.

* Geri dönülür.

* Sıçan nehrin karşısına geçirilir.

Yohmi - tr1

• Önce sıçanı alır. Karşıya bırakıp döner ayıyı alır. Ayıyı karşıya bırakıp sıçanı geri getirir. Sıçanı ilk yerine indirip tahılı alır karşıya bırakır. Sonrasında dönüp sıçanı da alır karşıya bırakır..

Tr2n

Bilal

• ilk olarak sıçanı karşıya geçirip geri dönerim, sonra tahıl çuvalını alıp karşıya geçer ve bırakırım daha önce bıraktığım sıçanı alır geri dönerim ki sıçan tahılı yemesin,ayı kıyıda beni beklemektedir. bu kez de sıçanı orada bırakıp ayıyı alır karşıya geçerim ve bırakırım ayı tahıl çuvalını yemiyor nasılsa. veee en sonunda da geri dönüp ssıçanı alır ve karşıya geçerim...

TR1, kingofthesea

• Adam önce sıçanı karşı kıyıya taşır. Geri gelir ayıyı alır karşı kıyıya bırakır ve sıçanı yanına alır. Tahılın olduğu kıyıya sıçanı geri getirir. Sıçanı bırakır yanına tahıl çuvalını alarak karşı kıyıya bırakır. Son olarak gidip sıçanı alır ve geri döner.

tr1

• İlk sıçanı aldım karşıya geçirdim. Geri dönüp tahılı aldım karşıya geçtim. Tahılı bırakıp sıçanı tekrar yanıma alıp karşıya geçtim. Bu sefer sıçanı bırakıp ayıyı alıp karşıya geçtim. Karşıya ayıyı bıraktım. Karşıda sadece ayı ve tahılı bırakıp boş olarak döndüm. Kalan sıçanı alıp karşıya geçirdim.

Tr1n - KET

• önce sıçan karşıya geçirilir, tekrar geri döndükten sonra tahıl çuvalı alınıp karşıya bırakılır, sıçan tekneye alınır. Sıçan ayının olduğu tarafa bırakılıp ayı tekneye alınır ve tahıl çuvalının olduğu karşıya bırakılır. Tekrar geri dönüp sıçan alınıp tamamen karşıya geçilmiş olur.

İsim: szr

Oyun dünyası: tr2n

• ilk önce sıcan karsıya gecirir ..geri gelir cuval tahıl alır karsıya gecirir sonra sıcan tekrar alır karsıya getirir bu sefer ayı alır karsıya gecirir geri gelir sıcan alır.

tr1

ceasar

• Köylü önce fareyi karşıya geçirir, geri döner ve ayıyı alır karşıya geçirir fareyi geri getirir koyar ve tahılı alıp karşıya geçer, dönüp fareyi tekrar alır ve karşıya geçirir.

Faraj

TR-1

• Önce sıçanı karşıya geçirir , geri dönüp tahılı alır karşıya geçerim tahılı bırakınca sıçanı alıp tekrar geri götürürüm sıçanı bırakıp ayı yı alır karşıya geçiririm en son döner sıçanı alır karşıya geçiririm.

Oyuncu Adı : Arey Oyun dünyası : Tr2n

• ilk önce fareyi alır karşıya bırakırım sonra ayıyı alır karşıya geçirir fareyi geri ilk kıyıya getiririm. tahılı alıp karşıya bırakırım sonra en son fareyi tekrardan karşı kıyıya çıkartırım :thumbsup::thumbsup::thumbsup: