Bilmece Yarışması! - 1. Gün

 • 1. ilk sıçan götürülür


  2. ayı götürülür ( sıcan geri getirilir)


  3. tahıl götürülür.


  4 . sıçanı tekrar götürür


  böylece hepsi geçmiş olur.

 • Önce sincabı götürür. Sincabı orda bırakıp ayıyı almaya gelir.

  Ayıyı karşıya gecirdikten sonra sincapi tekrar geri götürür. Sincabi orda bırakıp tahıl i götürur. Tahıli karşıya birakip tekrar sincabi almaya gelir. Boylelikle herkes mutlu

  Oyuncu : BAJARÎ

  Server : tr1

 • Merhaba

  Önce sıçanı karşıya geçiririm ve sonrasında geri dönüp tahıl çuvalını alırım. Tahıl çuvalını bırakırken sıçanı alıp tekneye korum ve onunla geriye dönerim. Ayı kıyıda tek olarak beni beklemekte ve sonra sıçanı bırakıp ayıyı alırım. aldığım ayıyı karşıya geçiririm ve tahıl çuvalını yemez. son olarak geriye dönüp sıçanı alırım.


  TR1 0o0Kinq0o0

 • Önce sıçanı karşıya geçiririm . daha sonra geri dönüp tahıl çuvalını alırım.tahıl çuvalını bırakırkern sıçanı tekneye korum onunla geri dönerim. ayı kıyıda tek olrak beni beklemektedir. sonrasında sıçanı bırakıp ayıyı alırım.ayıyı karşıya geçiririm.tahıl çuvalını yemez sonra geridönüp sıçanı alır karşıya gerçirirm. böylelikle hepsi karşıya geçmiş olur..

  oyundaki nick Gazi_42 server Tr1

 • Merhabalar,


  Şöyle yapabiliriz: Önce sıçanı karşıya geçiririz ilk kısımda ayı ve tahıl kalır. Karşı tarafta sıçan sonra boş döner tahılı oraya götürürüz. Sıçan tahılı yiyeceği için tahılı orada bırakıp sıçanı tekrar ilk kısma götürürüz ama ilk tarafta ayı ile sıçan olmaz sonra sıçanı ilk kısma bırakınca ayıyı alıp karsıya geçiririz ilk kısımda sıçan kalır karşıya geçirilmiş ayı ve tahıl olur en sonunda da sıçanı alır karşıya geçiririz işlem tamamlanır!


  (Trx3 server: Osha)


  Teşekkürler

 • İlk Önce Sıçanı Karşıya Geçirir Sonra Dönüp Tahılı Alır Tahılı Karşıya Geçirince Bu Sefer Dönüşte Sıçanı Geri Getirir Onu Bu Tarafta Bırakıp Sadece Ayıyı Karşıya Geçirir ve Son olarak Dönüp Sıçanı Alır ve Böylelikle Kimsenin Başına Birşey Gelmeden Herkes Karşıya Geçmiş Olur.

 • Sıçanı cebine koyup ayıyı tekneye bindirmeye uğraşıp bindirdikten sonra, çuvalıda sırtlayıp cebindeki sıçanla beraber tekneye binebilir.

 • Sevgili Odin, Romalı gücü kadar zekasıyla da önce çıkar ve şu adımları uygular. Önce sıçanı karşıya geçirir. Geri dönüp tahılı alır ve karşıya geçirir. dönüş yolunda ise sıçanı tekrar yanına alır. Başlangıç noktasıa geldiğinde sıçanı bırakır ve ayıyı yanına alır. Ayıyı da karşıya geçirip tahılın yanına bırakır. Geri dönüp sıçanı alır ve tekrar karşıya geçerek macerasına kaldığı yerden devam eder.

  Oyuncu ismi: Göktengri

  Oyun Dünyası: trx3

 • Öncelikle karşıya sandal yardımı ile tahılları geçireceğiz, daha sonra ayıyı karşıya geçireceğiz ki çünkü tahılı yemeyeceğini biliyoruz. en son olarakta sıçanı götürürüz ve hiç birine bir şey olmaz .

  TRn2
  OnlyWatch (Şirince Köyü)

 • ÖNCE SIÇANLA KÖYLÜ KARŞIYA GEÇER,

  SONRA KÖYLÜ ÇUVALI GETİRİR. DÖNERKEN SIÇANI ALIR GERİ GETİRİR.

  AYIYI KARŞIYA GEÇİRİR, SON OLARAK SIÇANI ALIR KARŞIYA GEÇERLER.


  TRX3

  vision

 • önce sıcanı karşıya geçirdik daha sonra geri dönüp tahılı aldık karşıya geçirdik karıya geçirdiğimiz sıcanı geri aldık başlangıca götürdük o sırada ayıyı aldık karşıya tahılın yanına götürdük ve son turda sıçanı tekrar karşıya geçirdik


  TR1 sunucusu

  ertu9187

 • Köylü sıçanı karşıya geçirir.

  Köylü tek başına geri döner.

  Köylü tahıl çuvalını karşıya geçirir.
  Köylü sıçan ile birlikte geri döner.

  Köylü ayıyı karşıya geçirir.

  Köylü tek başına geri döner.

  Köylü sıçanı karşıya geçirir.

  Sucunu: TR1

  Kullanıcı adı: hihihaha

 • Romalı ilk önce sıçanı karşı kıyıya geçirir. Geri gelir. Ayıyı götürür.Geri dönerken sıçanı yanına alır. Sıçanı bırakıp yanina tahılı alır. Sıçanı bırakır.tahılı karşıya bırakır. sonra sıçanı alır tam olarak karşıya geçer.


  Nick:KingOfYalova

  Server:trx3

 • ilk tur sıçan geçirir boş döner.

  ikincı tur ayı götürüp sıçanı dönüşte alır.

  üçüncu tur tahılı götürür boş döner

  son tur sçanı götürür.


  seyf53

 • 1.sıçanı alır karşıya götürür.

  2.geri dönüp ayıyı karşıya götürür.

  3.sıçanı tekrardan karşıya götürür.

  4.samanı alır karşıya götürür.

  5.geri dönüp sıçanı alır. Karşıya geçirir.

  Böylece hepsi karşıya geçmiş olur

 • Romalı ilk önce sıçanı karşı kıyıya geçirir. Geri gelir, Ayıyı karşı kıyıya geçirir. Tekrar geri gelirken sıçanı yanına alır. Sıçanı olduğu yere bırakıp yanına tahılı alır. Tahılı karşıya geçirir. Geri döner son kez sıçanı alıp karşıya geçirir. Hepsi geçmiş olur. Saygılar

 • önce sıçanı götürürsün ayı tahılı yemez sonra dönüp ayıyı sonra dönüşte sıcanı tekrar alıp tahılı alıp sıçanı tekrar bırakırsın tahılı tekrar bıraktıktan sonra sıçanı tekrar alıp karşıya