Android Harita Beta Test v.1.4-0

• 17332-mobile-anouncement1200-x-628-png

Sevgili oyuncularımız,

Bir android:!: Telefonunuz varsa, bize yardım edin ve beta testine katılın. Bu bağlantıyı mobil cihazınızla açın:

https://play.google.com/apps/t…viangames.traviankingdoms

Ve verilen talimatları izleyin.

Odak yeni haritada. Beta testine katılırsanız, oynadığınız herhangi bir oyun turunda yeni haritayı görürsünüz.

Özellikle çeşitli android cihazlarda, harita düzeninin bozulmayacağından emin olmak istiyoruz. Taktik haritayı kontrol edin, yakınlaştırma için iki kez dokunun, uzun basma menüsünü kullanın ve alanları - oyuncuları işaretlemeyi deneyin.

Geri bildiriminizi bu özel forum başlığında paylaşın: Feeback Android Beta Test – New Map

Herkesin bu beta testinin ilerleyişini takip edebilmesi için tüm geri bildirimlerinizi toplamak üzere özel bir yere sahip olmak istiyoruz.

Harita Geliştirmeleri

• Geliştirilmiş yükleme süresi
    • Taktik harita görünümü
    • Yakınlaştırma
    • Kralların köylerini tanımayı kolaylaştırdık

Bu yeni oyun sürümüne aşağıdaki hata düzeltmelerini de ekledik. Şimdilik, yalnızca beta sürümüne dahil edildi.

Hata düzeltmeleri

• Sohbet içindeki eksik tamamlanmış rapor bağlantılarından kaynaklanan çökmeler artık düzeltildi
    • Çekçe oyun sürümü artık doğru dilde görüntüleniyor
    • Bildirim ayarlarını açarken veya kapatırken meydana gelen çökmeler geçmişte kaldı
    • Büyük ekran çözünürlüğü artık hammadde alanı görünümünü bozmayacak

Sizden haber almak istiyoruz. :)

Travian Kingdoms Ekibiniz

--

Odin

Community Manager
    Travian Kingdoms TR

• Mobil uygulamada birçok eksik var. Harita güzel olmuş ama bu şekilde strateji oyununun ne önemi var oyun pc odaklı mobil den çoğu önemli olay imkansız.

1. Ordunun varış veya geliş saati askeri üstten gözükmüyor örnek 07.00.00 gelen bir ordunun sadece saati var. (mobil oyuncularının çoğu bu eksik den dolayı şifre paylaşımı yapıyor. 3 yere aynı saatte varacak gibi saldırı atman imkansız mobilden.)

2.kral olursan haritaya oyuncu ışınlama şansın yok pc gerekli aslında basit bir olay.

3.kart oyunu oynayamıyorsun.

4.paylaşılan raporları telden açamıyorsun (buna bir çözüm üretmek mümkün mü).

5.birlik sınırlarında arkadaşına gelen saldırı için sadece bir bildirim geliyor haridata şehrin etrafındaki kırmızı oklar yok pcdeki gibi.(saldırı gelen oyuncunun birden fazla şehri varsa mobil oyuncularının işi zorlaşıyor)

6.vergi çekerken sadece kendi valinin çekebiliyorsun yabancı valiler gözükmüyor.

7.mobilden bütün şehirlerdeki askeri gösteren tabela yok.

Benim için birkaç önemli nokta bu noktalardan ben gibi şikayetçi olan bazı arkadaşlar var bildiğim. Mobili daha kullanışlı hale getirirseniz adil bir oyun olur. Mobil oynadığım için organize bir saldırı yapılacağı zaman şifremi vermek zorunda kalmıştım bir arkadaşım yapmıştı hesap kapandı tekrar açtılar ama uğraşmak zorunda kalmıştım. Bu uygulamanın eksini be yazıkki.

• Mobil destek konusunda sınıfta kaldınız. Bir dönem browser tabanlı sadeleştirilmiş bir arayüz vardı. Tekrar aktif etseniz çok güzel olacak.

Mobil harita hala yetersiz. Harita yeterince büyümüyor. Hadi bunlarıda geçtim uygulamanın tepkime süresi çoook yavaş. Aynı işlemi tlf browserinde seri şekilde yaparken mobil insanın canını alıyor. Bildirimler olmasa inanın hemen sileceğim.

• kart oyun, varış süresi ve saati ynı anda gözükmedikçe bence çok bir şey değişmiş sayılmaz op yapılırken saati kendimiz ayarlamaya çalışıncaya kadar ölüm oluyor. he bir de sıralı saldırı atamamak çok hoş değil