Žádost o vysvětlení

• Dolezite info pre vsetkych. Akurat som sa dozvedel ze to asi vela ludi nevie preto sa tu robi z toho velke halo.

Hrac NIMDA je nas community manager TKEY. Cize admin. Len si precitajte NIMDA od konca.

Niektori ludia si mysleli ze sa jedna o bezneho hraca, takze chapem ak ste si mysleli ze niekto podvadza. Kazdopadne to je adminovska praca a treba to brat ako easter egg :)

The post was edited 1 time, last by Polenoo ().

• takže já kupuji zlatky a pak přijdu o armu k vuli hacku že si tam naklikneš 50 K slonu ? jako vážně ? žádam o vraceni financí jinak to budu řešit na suuportu

• Dolezite info pre vsetkych. Akurat som sa dozvedel ze to asi vela ludi nevie preto sa tu robi z toho velke halo.

Hrac NIMDA je nas community manager TKEY. Cize admin. Len si precitajte NIMDA od konca.

Niektori ludia si mysleli ze sa jedna o bezneho hraca, takze chapem ak ste si mysleli ze niekto podvadza. Kazdopadne to je adminovska praca a treba to brat ako easter egg :)

Dostali mě :-)

• Pokud to řeknu vážně, tak jsem zkontroloval Morsixe a bohužel je to Fotkošop :-)

Pokud nevážně, tak tolik sloníků a víc někdo měl a to jsem byl já....ale krokodýli ne, ty jsou fuj :-)

Jinak mě tohle fakt pobavilo, a zase nějaký memes! To se mi líbí! :D

• Takže ke shrnutí, jednalo se o vtípek :-) Něco si vymysleli hráči sami a něco já (hele já vás varoval na konci meme waaaaaars) :-) Ani Magnum nepřišel k úhoně, sloníci jsou fuč, jako naše sny a vše je v pořádku..... berte to jako vzdělání v boji proti fake-news?

To je vlastně dobrej výstup ne? Sakra týkeji, tobě to pálí (jo, když vás nikdo nepochválí, musíte to udělat sám...) :-) Tato ještě jedno meme ode mě a tohle zavřu, díky za pobavení :-)