Yol Göster!


 • Sevgili oyuncularımız,


  Bildiğiniz üzere 5 sene de oyun oldukça değişti.Yeni oynanış dinamikleri eklendi ve yeni oyuncular için hazırlanmış yardımcı konular azaldı.Travian: Kingdoms'da en iyi savaşçı olmak için, bilgi ve strateji başarının anahtarıdır.Siz efsane savaşçıları, haritayı nasıl ele geçireceğimizi ve savaşın kazanan tarafında olmayı öğretmeye çağırıyoruz.Bize yolu göster, biz de izini takip edelim!


  Yeni oyuncuların becerilerini geliştirmelerine yardımcı olacak en iyi ipuçlarını bizimle paylaşın.Hem yeni oyunculara yol gösterin hem de liderliğinizi kanıtlayın.

  Moderatör

  Travian Kingdoms TR


 • Bir kral uzaktaki bir valiyi yanına taşımak istiyor ise kendi sınırı içinde bir bölgeye tıklayıp sağ alt köşede bulunan teklif gonder ikonuna tıklayıp çıkan ekranda oyuncu ismini yazarak o oyuncunun taşınmasını ve krallıkta vali olmasını saglayabilir

 • Oyuna yeni başladığınızda kahramanınızı zırh ve miğfer ile donatmadan maceralara göndermeyin. Çünkü aşağı yukarı 8-10 maceradan sonra sağlık kalmıyor ve ertesi gün oyunun kendi doldurduğu +15 sağlık puanını bekliyorsunuz.

 • Şehir kurmadan önce bol köy kurun ve tabiki kültür puanı çok önemli oyunda bazen aksaklıklar oluyo ilk başlayanla sonraki bence koruma süresine mancınıkla ve reisle saldırma ek koruma süresi olmalı veya küçük köyün avantajı olmalı