Iphone kasma

• Görevler siyah renkte görüntü alamıyorum sürekli donuyor oyun ios oldugu içinmi bilmiyorum ama donmaması gerekiyor akıcı değil

Bu konuda hesabınıza özel bir durum olup olmadığının tespiti için aşağıdaki bilgilerle ve mümkünse sorunun ekran görüntüsü ile birlikte bize yardım merkezinden ulaşabilir misiniz;

Gerekli Bilgiler;

Cihaz marka ve modeli

İşletim sistemi versiyonu

Uygulama versiyonu

https://support.kingdoms.com/e…ort/home#page:tickets/new

--

Odin

Community Manager
    Travian Kingdoms TR

• bende de pc sorun yaratıyor chrome de açıyorum oyunu kasıyor yavaşlıyor komutlar geç açılıyor sayfa geç açılıyor ram 8 gb neden acaba sorun

• bende de pc sorun yaratıyor chrome de açıyorum oyunu kasıyor yavaşlıyor komutlar geç açılıyor sayfa geç açılıyor ram 8 gb neden acaba sorun

Oyun dünyası ile ilgili herhangi bir bakım yada sorun yok ise tarayıcınızdaki çerez ve cookieleri silip denemenizi tavsiye ederim. Genelde işe yarıyor. Ayriyetten pandemi nedeni ile yasak olmasından internetler bayağı ağır bazen bende sorun yaşıyorum bunuda göz önünde bulundurmak gerekli. Eğer sizden kaynaklı bir sorun olmadığını düşünüyorsanız dediğim işlemleri yaptıktan sonra desteğe mesaj atabilirsiniz severı kontrol etsinler :)

Moderatör

Travian Kingdoms TR