Velikonoční klid zbraní

 • HappyEasterTruce_forum.jpg  Vážení hráči,


  na mnoha herních světech zavládne kolem Velikonoc mír.


  Velikonoční mír bude aktivován na herních světech CZ3x, CZ2n a CZ4 od 10.04.2020 16:00:00 do 13.04.2020 16:00:00.


  Během období míru nebudou vaše jednotky útočit, budou pouze přinášet pozdravy. Také nebude možné špehovat ostatní hráče. Útoky na loupežnické skrýše a tábory i na divoké oázy budou možné.

  Na herních světech, kde už jsou aktivní divy světa, budou Nataři pokračovat v útocích na vesnice s divem světa.


  Vaše jednotky budou i nadále spotřebovávat obilí, pokud ale stav obilí v sýpce klesne na 0, jednotky nebudou umírat hlady.

  Po skončení míru bude hladovění vypnuto ještě dalších 24 hodin do 14.04.2020 16:00:0.


  Důležitá informace

  Vzhledem k tomu, že i Travian Team chce oslavit svátky, může se stát, že odpovědi na vaše zprávy budou trvat déle než obvykle. Děkujeme za pochopení.


  Mír byl vyhlášen na základě přání hráčů přes tickety. Kvůli aktuální situaci jsme zvažovali ho tentokrát vynechat, ale vaše hlasy rozhodli. Ostatni můžou si můžou vyřídit účty s loupezniky, vyčistit oázy a NPC vesničky😊


  P. S.: Chybka byla na mé straně, více aktivních hráčů mě upozornilo, na špatné datum, mír bude samozřejmě do pondělí a hladovění bude vypnuté až do úterý.


  Tkey za team Travian Kingdoms

 • To myslíte vážně? Fakt dáváte mír na dva dny na speed server, který odstartoval teprve "před chvílí"? Větší blbost jsem tu pravděpodobně od vás ještě nezaregistroval :/

 • Hi all,


  I'm really sorry, I can't speak Czech, because of this I will use a Translator.

  But I want to inform you, that there seems to be a problem with the truce on the CZ-Gameworlds. We have now activated the truce again and will inform you on Tuesday about the next steps.

  I sincerely apologize for the inconvenience!


  Happy Eastern!

  Skadi


  Ahoj všichni,


  Je mi to opravdu líto, nemůžu mluvit česky, proto budu používat překladatel.

  Chtěl bych vás však informovat, že se zdá, že je problém s příměří na CZ-Gameworlds. Nyní jsme aktivovali příměří a v úterý vás budeme informovat o dalších krocích.

  Upřímně se omlouvám za nepříjemnosti!


  Š'tastné Velikonoce!

  Skadi


  Skadi

  Teamlead und Community Manager Travian Kingdoms DE

 • Zdravím,


  Vznikla chyba při nastavování míru respektive při jeho úpravě dle přání hráčů. Chyba byla odstraněna, jednotky budou navráceny.