Hladovění přes mír

• Zdravím,
    co to znamená že je zapnuto hladovění? Celoalijančně nám chcípá extrémní množství jednotek i přes to že se oficiálně píše že hladovění bude zapnuto až 24 hodin po míru, který stále trvá...
    Doufám že nám budou alespoň jednotky nahrazeny, či bude přistoupeno na jinou formu kompenzace, když už do této hry mnozí z nás dali peníze...

Díky za odpověď

• Je to bug, prodluzoval jsem mír jak měl správně být. Ztracené jednotky jsem všem obnovil a mělo by to být ok. Můžete mi to někdo checknout? Díky, jsem v Tureckých horách a signál je tu... No tureckej.

Omlouvam se za nepříjemnosti 😊

• Zadal bych prodlouzeni míru o dve hodiny za ztraceny cas kvuli zmatku, ktery toto zpusobilo. Cas za, ktery se mi mohl zlepsit stav sypky. A myslim, ze ne jen ja.

Dekuji. Manciny@Pekki

• tak, na zaklade informacie, ze bug je odstraneny, som jednotky poslal naspat do najmensej dediny. a teraz o 19:51 jednotky stale (ci znovu?) umieraju. navyse mi to ukazuje bludne pocty jednotiek. falov mi ukazuje cca. tretinu toho, co tam je. zato mi ukazuje cca. 30 krat viac druidov. idem napisat do nemecka, ked nas milovany tkey ma problemy situaciu riesit

• Tak se přidávám k postiženým 1/3 jednotek je pryč, zvláštní je že na ikoně vlevo dole je hlášení "Hladovění vypnuto"

• Helpful

cyanite, super moderatorka na nemeckom serveri, nam pomohla cez technicku podporu opravit ten bug. takze jednotky uz neumieraju, ukazuje to spravny pocet jednotiek v dedinach a mame naspat aj holubicu. jednotky, ktore umreli kvoli bugu, nam vraj este pocas vypnuteho hladovania vratia, pravdepodobne v utorok (zrejme tam tiez cerpaju dovolenky...). pekny zvysok velkonocnych sviatkov. heidi

• cyanite, super moderatorka na nemeckom serveri, nam pomohla cez technicku podporu opravit ten bug. takze jednotky uz neumieraju, ukazuje to spravny pocet jednotiek v dedinach a mame naspat aj holubicu. jednotky, ktore umreli kvoli bugu, nam vraj este pocas vypnuteho hladovania vratia, pravdepodobne v utorok (zrejme tam tiez cerpaju dovolenky...). pekny zvysok velkonocnych sviatkov. heidi

Díky za proaktivní řešení. Opravdu se jednalo o chybu, nebudu vás zde zatěžovat technickou stránkou věci. Nicméně zčásti to byla chyba má a zčásti chyba systému. Jak jsem již psal, jsem v Tureckých horách, kde je na nic signál, vybiham na vrcholky hor, abych se vám I takto mohl jednou za 24 hodin věnovat. Nyní jdu na obnovení jednotek, co umřeli během opravy problémů. Člověk se pořád něco učí. Ještě jednou sorry za nepříjemnosti. Vymyslím nějakou soutěž jako omluvu za tenhle Bug.

Thanks Cyanite for the help.

• ahoj vem mě do království

Napiš ve hře nějakému královi či vévodovi, aby ti poslali pozvánku, řekni, že si začátečník a ať ti pošlou nějaké rady :-) Pročti si fórum, knowledge-base a získávej znalosti od spoluhráčů :-)