5 Mayıs'da Doğum günü Cümbüşü– Böl ve Fethet

• BBash_Celebration2020_day_night_1000x600-forum.png

Sevgili oyuncular,

Doğum Günü Cümbüşü'nün büyük bir etkinlik olmasını bekliyoruz; bu yüzden tek mantıklı şeyi yaptık: Dünyayı böl. 5 Mayıs'ta sadece bir değil, iki (!) Doğum Günü turu başlayacak.

İkisi de alttaki ortak noktalara sahip olacaklar:

· Başlama tarihi 5 Mayıs saat 15.00 UTC+3

· Gece ateşkesi 03:00 UTC+3'ten - 11.00 UTC+3'e kadar

· 3x hız

· Benzer topluluk zorlukları

· Barış süresince haydutlara, natarlara ve vahşi hayvanlara saldırabilirsiniz.

· Barış süresinde varacak şekilde saldırı gönderilemez.

Bunlar aşağıdaki gibi farklılık gösterir:

· İsimler: com1nx3 ve com2nx3

· Topluluk zorluklarının ayrı ayrı izlenmesi

· Oyuncular tepelerindeler

Doğum günü Cümbüşü'nü iki oyun turuna bölmek gecikme sorunlarının üstesinden gelmenin yollarımızdan biridir. Bu, sizin ve ekibinizin bunlardan birini seçmeniz ve yalnızca bu turda kaydolmanız gerektiği anlamına gelir. Uluslararası elçilikte veya yerel elçiliğinizde Doğum günü Cümbüşü oyun turları için bir ekip arayabilirsiniz.

Diplomasi konusuna aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz;

Doğum Günü Cümbüşü Oyun Dünyalarına Hoşgeldiniz!

Embassy - COM1nx3

Embassy - COM2nx3

Kılıçlarınızı bilemeye başlayın,

Travian Kingdoms Ekibiniz

--

Odin

Community Manager
    Travian Kingdoms TR

• com2nx3 de 240 altin ve 30 altin olarak 2 paket satın aldim fakat ikiside yüklenmedi yardim için bilet oluşturdum ve dekontlarını gönderdim oyun başında geri kaldım oyunumuzdaki hata yüzünden hizli bi sekilde çözüm bekliyorum daha fazla mağdur olmadan

• com2nx3 de 240 altin ve 30 altin olarak 2 paket satın aldim fakat ikiside yüklenmedi yardim için bilet oluşturdum ve dekontlarını gönderdim oyun başında geri kaldım oyunumuzdaki hata yüzünden hizli bi sekilde çözüm bekliyorum daha fazla mağdur olmadan

Arkadaşlarımız en kısa sürede destek sağlayacaklardır.

--

Odin

Community Manager
    Travian Kingdoms TR