Upgrade mobilních aplikací - iOS v1.9-0 and Android v1.4-0

• 17332-mobile-anouncement1200-x-628-png

Válečníci, válečníce a hlavně naši drazí testeři!

V únoru jsme vydali update mapy pro Android a iOS v testovacím režimu. Děkujeme všem beta testerům a za vaši zpětnou vazbu!

Jste borci, od koho lepšího získavat zpětnou vazbu než přímo od hračů, že? :-)

Pokud jste to ještě nepostřehli v App Store (google store), nová mapa je nyní dostupná pro všechny. Aktualizujte prosím své aplikace!

Níže seznam vylepšení :-) Díky moc !

iOS:

Vylepšení mapy:

• Vylepšená doba načítání
    • Taktické zobrazení mapy
    • Přiblížení
    • Usnadnili jsme rozpoznání vesnic králů

Oprava chyb:

• Padání kvůli sdíleným neúplným odkazům na zprávy v chatu jsou nyní opraveny
    • Česká verze hry je nyní zobrazena ve správném jazyce
    • Selhání při otevírání nebo zavírání nastavení oznámení by měla být minulostí

Android:

Vylepšení mapy

- Vylepšená doba načítání

- Taktické zobrazení mapy

- Přiblížení

- Usnadnili jsme rozpoznání vesnic králů

S touto novou verzí hry jsme zahrnuli také následující opravy chyb. Prozatím jsou zahrnuty pouze ve verzi beta.

Oprava chyb

- Pády aplikace kvůli sdíleným neúplným odkazům na zprávy v chatu jsou nyní opraveny

- Česká verze hry je nyní zobrazena ve správném jazyce

- Selhání při otevírání nebo zavírání nastavení oznámení by měla být minulostí

- Velké rozlišení obrazovky již nepřeruší zobrazení pole zdrojů

Pac a pusu,

Tkey

• Čekal jsem tedy úplně jiná vylepšení .... tohle si vývojáři klidně můžou strčit za klobouk ;-) Zajímalo by mě, kdy se v apce dočkáme možnosti otevřít karetní hru, zobrazovat týdenní prestiž a další podobné vychytávky. Teprve pak to můžete začít nazývat vylepšení .....

• Čekal jsem tedy úplně jiná vylepšení .... tohle si vývojáři klidně můžou strčit za klobouk ;-) Zajímalo by mě, kdy se v apce dočkáme možnosti otevřít karetní hru, zobrazovat týdenní prestiž a další podobné vychytávky. Teprve pak to můžete začít nazývat vylepšení .....

Každá iterace něco přináší :-) Pořád se snažíme něco vylepšovat :-) To co zminuješ máme taky na listu vylepšení a vývojáři na tom dělají, ale mají toho spousty na sobě :-)

• Každá iterace něco přináší :-) Pořád se snažíme něco vylepšovat :-) To co zminuješ máme taky na listu vylepšení a vývojáři na tom dělají, ale mají toho spousty na sobě :-)

Chápu, ono je to taky dost odvislé od toho, kolik lidí na tom vlastně maká. Tak snad jednou se dočkáme ;-)

• Chápu, ono je to taky dost odvislé od toho, kolik lidí na tom vlastně maká. Tak snad jednou se dočkáme ;-)

Je to tak! A jsem rád, že to chápeš :-) Vývojářů není nikdy dost :-) Kdyby si měl skillz a chuť se přestěhovat do Reichu, tak určitě nějakého šikovného vývojáře uvítají :-) Když to však jako hráč vezmu zpětně, tak ty největší bolístky se nějak zaplácali - dřív tam nebyl chat, mapa byla na pikaču, udělali se tam notifikace a spousta dalšího :-) Jen to časem asi člověk bere jako samozřejmost :-)