Noční speed narozeninová kola! Informace a spojenectví zde :-)

Upcoming Forum Maintenance Thursday, 04.06.2020
Thursday, June 4th 2020, from 12:00 pm CEST (UTC +2) to approx. 14:30 pm CEST (UTC +2)
Duration: approx. 2 1/2 hours
  • COM2_Start.jpg

Kujte tu pikle pro narozeninové kola! Prostor zde pro to máte :-)

Najděte si zde spolubojovníky, spojte se, bavte se :-) Scháníte sittera, duala, celý team či království, kam by jste zapadli - tady je to místo :-)

Zde bude také prostor pro diskuzi o narozeninových kolách, různé rady a soutěže :-)

Pár pravidel kol a shrnutí fungování:

* Noční příměří

* Rychlost herního světa 3x

* Rychlost budování vojska 2x

* Ochrana začátečníků: 4 dny nebo do dosažení celkové populace 200

* Spojení království jsou k dispozici poté, co vaše království existovalo po dobu 10 dnů

* Předměty a vybavení úrovně 2 a úrovně 3: úterý 19. května a pondělí 1. června

* Aktivace Divu světa: 44. den, čtvrtek 18. června ve 14:00 CEST, 12:00 pm UTC

* Přibližné trvání hry 2 1/2 měsíce

Tkey

• Vážení hráči,

máme známý bug, na kterém pracujeme, ale zatím s ním prosím počítejte, týká se pouze 2 narozeninových světů. Když guvernér nebo vévoda prodá ukradené zboží z jakékoli vesnice, suroviny z ukradených pokladů dorazí pouze do domovské vesnice vašeho hrdiny. O tomto problému víme a brzy jej vyřešíme. Tato oprava však nebude zavedena do poloviny příštího týdne. Pomozte nám rozšířit slovo a sdělte ostatním členům království.

Budeme vás informovat, jakmile dojde k aktualizaci nebo více podrobností o časové ose opravy.

Váš tým Travian Kingdoms

• Tak jsme to opravili a bez downtimu, dost dobrý ne? :-) Obilí vám nyní bude chodit správně a i další malá chybka je pryč, hotfix zafungoval jak měl. Kdyby jste si někdo všiml nějakých problémů, dejte mi vědět sem nebo přes ticket, díky :-)

• No jo :D objavil sa nový bug.
    Viem už predať poklady v dedine, ktorá nie je domovská ale suroviny za predaj pokladov idú od kráľa/guvoša, ktorý má vplyv na domovskú dedinu hrdinu / hlavnú dedinu.

Aby som vysvetlil čo tým myslím.

Mám vedľajšku na území našeho kráľovstva a hlavnú dedinu, ktorá je zároveň domovskou dedinou hrdinu, na území druhého kráľovstva.

Keď vo vedľajške predám poklady tak mi do tejto dediny idú suroviny, avšak nie od môjho kráľa ale od cudzieho.

Tiket som aktualizoval a doplnil aj na EN fóre Bbash selling stolen goods issue

• Ke mě nepřišel, na mě to musíš psát česky, pak to dostanu na starost já :-) Ale koukám, že se toho Georgi zhostil, tak už je to v řešení. Jak se v tom borci hrabali, aby udělali kolo pěknější a zábavnější, tak nejspíš nakopli něco jiného. To se stane :-)