Upgrade mobilních aplikací - iOS 1.10-0 a Android 1.5.1.

Upcoming Forum Maintenance Thursday, 04.06.2020
Thursday, June 4th 2020, from 12:00 pm CEST (UTC +2) to approx. 14:30 pm CEST (UTC +2)
Duration: approx. 2 1/2 hours
  • 17332-mobile-anouncement1200-x-628-png

Vážení Válačníci, Válačnice a statečné duše,

Během tohoto týdne vydáme (některé už jsou) nové verze aplikací, iOS 1.10-0 a Android 1.5.1.

Co v nich je? Samozřejmě věci potřebné na narozeninové kola na COM1nx3 a COM2nx3 a oprava několika chyb na které jste nás upozornili :-)

:!: Aktualizaci na APP storu (iOS) bude mít malé zpoždění. I přesto můžete na narozeninových světech, ale ještě neuvidíte zatím žádné ohňostroje :-( . Tento příspěvek aktualizujeme, jakmile bude aktualizace k dispozici.:!:

Narozeninová oslava - vo co jde?!

- Noční režim a ohňostroj během nočního příměří

- Narozeninový prémiový balíček

- Rakety

Vylepšení systému Android

-Menhir 2.0 jsme implementovali i pro guvernéry včetně mlhy, menhirů na mapě a vysvětlivek k omezení

-Vylepšený sběr daní

-Vylepšení výkonu a opravy chyb

Vylepšení systému iOS

-Nyní podporujeme nejnovější rozložení iPhone a tmavý režim - DARK MODE! YEY!

- Opravili jsme několik chyb, ke kterým docházelo při útoku na loupežníky

Snažíme se reagovat na vaše přání a do aplikace dávat věci co vám chybí a zároveň to vyvažovat s inovacemi a záplatováním chyb, které v procesu vznikají :-)

Co si o těchto vylepšeních myslíte? Za mě DARK MODE pecka, už nebudou bolet oči :-)

Tkey za team TK :-)

• Dobry den,

kdy se planuje zobrazovani na mape a funkcnost odkazu na vesnice/hrace v chatu nebo aspon misto souradnic prelozeni na nazev vesnice/hrace ? Dekuji

Zdravím, přesné datum nemáme, ale máme to v backlogu jako věc, kterou chceme napravit :-) Díky za komentář, každá žádost od hráčů posune daný problém o kousek blíže k řešení, i od toho máme fórum :-) Předám dále přes report. Kdyby něco, tak jsem tu. Napiš mi do zpráv sem nebo pokud by to bylo něco vážnějšího, tak přes ticket v help centru :-)