Yeni Oyun Dünyaları Yolda! [COM][TR1n]

• turkish_nextweek_big.jpg

Sevgili oyuncularımız,

2 Haziran Salı saat 15:00'te UTC+3 TR1n*,

16 Haziran Salı saat 15:00'te UTC+3 COM1x3,

23 Haziran Salı saat 15:00'te UTC+3 COM8,

9 Haziran Salı saat 15:00'te UTC+3 COM6 başlayacaktır.

Yeni oyun dünyalarında da eğlenmenizi umuyor, geri bildirimlerinizi bekliyoruz!

TR1n Oyun Dünyası için ortak/temsilci arama konumuza ve Birlikte Sayfamıza aşağıdaki bağlantılardan ulaşabilirsiniz;

TR1n Oyun Dünyasına Hoşgeldiniz!

Ortak/Temcilci Arama

*n harfi Gece Barışı anlamına gelir.

Travian Kingdoms TR Ekibiniz

--

Odin

Community Manager
    Travian Kingdoms TR

• Yeni 3x oyunla ilgili bir plan var mı ? Ne zaman öngörülür ?

Merhaba,

Şuan için yok fakat olduğu anda hem forumdan hem lobiden duyuracağız.

TEST NE ZAMAN BAŞLIYOR

Bunu lobideki uluslararası takvimden takip edebilirsiniz. Bunun için sol üst köşeden önce uluslararası seçimi yapmanız gerekir.

--

Odin

Community Manager
    Travian Kingdoms TR

• Com6 23 Haziran Salı yazmışsınız. Fakat oyun lobi ekranında yarın başlayacaktır yazıyor ?

• Sevgili Odin, özellikle gece barışı olan TR serverlarının potansiyeli beklentinin altında kalıyor, burada üyeleri artırmaya yönelik bir proje yapılabilir mi?

Ben ezelden beridir Hür yaşadım Hür yaşarım...

• Sevgili Odin, özellikle gece barışı olan TR serverlarının potansiyeli beklentinin altında kalıyor, burada üyeleri artırmaya yönelik bir proje yapılabilir mi?

Bu konuda biz de çeşitli çalışmalar yapıyoruz. Spesifik olarak bir öneriniz varsa bunu da duymak isteriz. :)

--

Odin

Community Manager
    Travian Kingdoms TR

• Bu konuda biz de çeşitli çalışmalar yapıyoruz. Spesifik olarak bir öneriniz varsa bunu da duymak isteriz. :)

Aslında var,

1- Gece barışı süresi 8 saatten 6 saate düşürülebilir, özellikle organize OP yaparken süre ayarlamak çok sıkıntı oluyor, saldırı çıkış ve varış saatlerinde. (Süre kısalırsa keyif artar)
    2- Gece Barışı süresi kısaltıldığı gibi, server hızı artırılabilir (Com1nx3 ve Com2nx3 gibi)
    3- Gece Barışı serverlara özel bir kaç kampanya, hediye vb etkinlikler yapılıp en azından oyuncuların bu serverların keyfine varabilmesine bir kaç server boyunca imkan sağlanabilir.
    4- Bu kadar yeter. Beni işe alırsanız daha güzel fikirler sunabilirim;)

Ben ezelden beridir Hür yaşadım Hür yaşarım...