Saat mağduriyeti ve yıkılan 15 tarlalı köyüm sonrası adminler tarafından verilen inanılmaz cevap

• Gerekli anlayışı geç de olsa gösterdiğiniz için teşekkürler.

Bu açıklama bana daha erken detaylı olarak yapılsaydı bu kadar uzamazdı ve bu kadar yıpranmazdım.

Ben sadece bu durumdan öte bana ve oyunculara verilen değeri daha fazla görmek istiyorum.

Aynı hatanın başka oyuncuların başına gelmemesi dileğiyle.Az asker veya fazla asker önemli değil.Önemli olan hatanın olmaması.

Benimle birlikte olan veya olamayan herkese sağlıklı ve mutlu günler.

• Bu tarz hatalar oldugunda kisiler madur olur ve hakkini aramasi normaldir sizin basiniza gelse aynisini yaparsiniz emin olabilirsiniz.

Ayrica araya asker manco kesmek icin yapilir. Her iki tarafin askeri olmedi kurtuldu diye bir savunma olamaz orada kesilemeyen mancolar baska yerlerde yikim yapti oyunun gidisati degisti belkide daha sonra yikilan koyler mancolarin kesilmesi nedeni ile yikilamayacakti.

Birilerinin hakkını aramaya çalışmasını komik buluyorsanız insallah benzer durumlar yaşarsınız yapamadiginiz empatiyi o sekilde yasarsiniz.

Ayrica biz oyuncular olarak birlesip ayni tarafta olmaliyiz ki hakkimizi alabilelim hakkini arayan adamlarla dalga gecerseniz kimse bu tarz sorunlar yasadiginda hakkini falan alamaz adminler dalga gecer gibi sana 50 altin vericez diyip konuyu kapatir.

Saldıray

• Ağzını yorma kardeşim adamına göre muamele yap geç :)

• Bak Alper abi anlamak istemiyorsun ama yine de söyleyeyim.Biz burada diyoruz ki HANİ BIRAKACAKTIN KARDEŞ NİYE YENİ SERVERDESİN diyoruz. Ve sana bir şey diyen yokken sen neden canından bir parçaymış gibi 2 ay önce tanıştığın bir adamı bu kadar savunmaya gerek duyuyorsun ?

• Ek olarak: Gel gelelim aynı şey bizim başımizada geldi on binlerce askerimiz açlıktan öldü biz hiçbir yere gidip zırlamadık ne Gny gibi ne Numenór gibi.

Omer orada yanlis yapmissiniz iste hakkini aramazsan hep oyle devam eder benimde basima geldi sifre paylasimi diye kitlediler canxsaglamla birlikte adamla sadece temsilcilik alip vermistik sonra dalga gecer gibi hesabi actilar yagmada birincilik icin oynuyordum 1 gün yagma yapamadim geri dusurduler beni basarimi etkilediniz dedigimde dalga gecer gibi cevaplar verdiler. Kendinizle dalga gecilmesin istiyorsaniz bu tarz durumlarda rakipte olsa dayanisma içinde olmalisiniz.

• Omer orada yanlis yapmissiniz iste hakkini aramazsan hep oyle devam eder benimde basima geldi sifre paylasimi diye kitlediler canxsaglamla birlikte adamla sadece temsilcilik alip vermistik sonra dalga gecer gibi hesabi actilar yagmada birincilik icin oynuyordum 1 gün yagma yapamadim geri dusurduler beni basarimi etkilediniz dedigimde dalga gecer gibi cevaplar verdiler. Kendinizle dalga gecilmesin istiyorsaniz bu tarz durumlarda rakipte olsa dayanisma içinde olmalisiniz.

supportun herhangi bir şeyde yardımcı olmayacağını deneyimlediğini düşünüyorum. Böyle şeyleri pek kaâle almazlar ben daha öncede yaşadığım için biliyorum. Boşa çabalamaya gerek olmadığını düşünüyorum.

• Bak Alper abi anlamak istemiyorsun ama yine de söyleyeyim.Biz burada diyoruz ki HANİ BIRAKACAKTIN KARDEŞ NİYE YENİ SERVERDESİN diyoruz. Ve sana bir şey diyen yokken sen neden canından bir parçaymış gibi 2 ay önce tanıştığın bir adamı bu kadar savunmaya gerek duyuyorsun ?

Nezaman tanistigimin bir onemi yok adamin hakkini aradigi baslikta konuyu saptiriyosunuz. Travianda centirmenlik çok önemli kadrolaro karistirip karistirip birbirimizle oynuyoruz.

• Nezaman tanistigimin bir onemi yok adamin hakkini aradigi baslikta konuyu saptiriyosunuz. Travianda centirmenlik çok önemli kadrolaro karistirip karistirip birbirimizle oynuyoruz.

Aragornun kurduğu paragraftaki alıntı bir cümle: "Krallığıma ve düşmanlarıma saygımdan dolayı server sonuna kadar bekleyip aranızdan ayrılacağım." Gördüğün gibi burada kendisi söylemiş oyunu bırakacağını bizde tükürdüğünü neden yaladığını sorduk ona doğal olarak. Sorma gibi bir hakkımız olduğunu düşünüyorum :)